Bayramda Elbise Şıklığı

Bayramda Elbise Şıklığı

25 Temmuz 2017

Elbiseler, tesettür giyimde bayanların son yıllarda havasına hava katıyor. Rahatlığı, şıklığı ve zarifliği ile birleştiğinde hanımlarımızın stil sahibi görünmelerine yardımcı oluyor.

Yazın sıcak günlerinde hanımların vazgeçilmezi olan günlük tesettür elbise modelleri, rengarenk, desen desen ferah bir görünümle karşımıza çıkıyor. Bu yılın en çok tercih edilen çiçek desenli elbise modelleri dışında düz kesim, pileli, tulum gibi farklı çeşitlerde kendini gösteriyor.

Bayramın yaklaşmasıyla beraber kadınlar elbise alternatiflerini gözden geçirmeye başladı.  Kadın kıyafetleri içerisinde en çeşitli portföye sahip elbise modeli özellikle bayram ve özel günlerde en fazla tercih edilen giyim tarzı. Modacılar da elbiseye olan bu ilginin farkında o nedenle son zamanlarda elbiseye eklenen ufak detaylarla daha da nitelikli ve farklı modeller ortaya çıkarıyorlar.  Son yıllarda elbise modellerini süsleyen ve çeşitlendiren detaylar tül, dantel, lazer kesim kumaş, deri, düğme, güpür. Bu detaylar elbiseleri olduğundan çok daha farklı bir boyuta taşıyor ve kişinin tarzına göre de elbiseyi yorumlamasına olanak sağlıyor. Aynı zamanda daha fazla aksesuar ve parça ile kombinlenmesi kolay hale geliyor.

Bayramda Tarzınız Nasıl Olsun İstiyorsunuz?

Bayramı güzel bir elbise ile taçlandırmak istiyorsanız o elbiseyi de mutlaka güzel bir kombin ile taçlandırmalısınız. Peki bu kombin de öncelikli tarz ne olmalı sizin için? Bu tamamen sizin zevkinize kalmış fakat moda yazarlarının ve bloggerlerinin önerilerini dikkate alarak tarzınıza fark katabilirsiniz. Bu bakımdan bizimde size birkaç önerimiz olacak. Evet elbiseler artık çok çeşitli ve her zevke hitap ediyor ama burda mühim olan sizin zevkiniz. En başta kendi zevkinizi tanımanızı ve buna hitap eden bir elbise almanızı öneririz. Bu konuda tercih yaparken çoğunlukta kullandığınız stilin dışına çıkabilirsiniz. Gündelik hayatta spor giyinen biri bayram ve özel günlerde klasik giyinebilir,  günlük hayatta klasik giyinen biri de spordan yana tercih yapabilir. Ve artık moda spor ile klasiği öyle harmanladı ki bu iki zıt tarz bazı elbise ve kombinlerde iç içe bile geçiyor diyebiliriz. Bu bakımdan kendinizi kısıtlamayıp ruh halinize en uygun düşeni seçmenizi öneririz. 

Modaselvim.com sitesinde yer alan pileli elbise modelimize göz atıp fikir edinebilirsiniz. O ve benzeri farklı modellerin yer aldığı elbise katagorisinden de temin edeceğiniz bir çok model var.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.