sadsad x
asdasd
Bayram Şölenine Görsellik Katacak Elbise Modelleri

Bayram Şölenine Görsellik Katacak Elbise Modelleri

12 Ağustos 2017

Bayram giyiminize cazibe katacak şahane giyim önerilerini Moda Selvim editörleri olarak derledik. İşte sizin için hazırladığımız yeni elbise modelleri.

Bayram, aile fertlerinin bir araya geldiği en özel günlerden biridir. Çocukların şekerleri, aile büyüklerinin el öpme merasimi ön plana çıkıyor. Hanımların ise şık giyimi kendini gösteriyor. Son yıllarda yaz aylarımıza konuk olan bayram, hanımlarımızın da daha müferrih kombinler seçmesine neden oluyor. Yaz mevsimine denk gelen bayramı güzel karşılamak adına Moda Selvim de kolları sıvadı. İşte size şıklığınızı tamamlayacak elbise modelleri.

Lazer Kesim Balık Abiye

Bu elbise modeli etek ucunda yer alan lazer kesim detaylar ile göz dolduruyor. Bu elbisenin üst modelinin de belden inen kısmında yine lazer kesim detaylar göze çarpıyor. Yılın en çok tercih edilen renklerinden olan mürdüm rengi bu elbise ile şahane bir görünüm kazanıyor. Bayramın ilk günü özellikle göz kamaştıran nitelikte bir şıklık isteyen zarif hanımlara öneririz.

Kolları Volanlı Şifon Elbise

Zarif duruşu ile beraber ferah havası olan bu elbise modelimiz şifon kumaş ile bütünleşiyor. Son günlerde moda olan volan kol detayı bu elbisede de ayrı bir şıklık uyandırıyor. Şifon kumaş dokusu ve sade şıklığı ile çok seviliyor. Volan kol detaylar ise yıl boyunca çeşitli model ile ön plana çıktı. Zarifliğinizi tamamlayacak elbise modeli bu iki önemli detayı bir araya getiriyor. Belden bağlama kemeri de modele ekstra bir incelik katıyor. Bu tesettür elbise modeli yazın efil efil esen serinliğine çok yakışacaktır. Bayramlık arayışınız için özellikle öneririz.

Kolları volanlı şifon elbise modeli için tıklayınız

Pelerinli-Pliseli Elbise Modeli

Yazlık giyimin capcanlı tonlarla yenilendiği şu günlerde pelerin görünümlü elbiseler de dikkat çekiyor. Bu model şifon ve krep kumaş karışımı ile yazlık görünümünü koruyor. Bayram günlerinde şeker tadında renk seçenekleri ile öne çıkıyor. Özellikle bordo ve gül kurusu renklerine göz atmanızı öneririz.

Önden Düğmeli Nakış Elbise

Nakış yeniden mağaza camlarını süslüyor. Giyim ve moda sektörü çeşit ve tarzlara göre nakış örnekleri üretti. En fazla giyim modellerinde nakışın kendini gösterdiği aşikâr. Bu detay Önü düğmeli uzun elbise modellerine ayrı bir hoşluk katıyor. Özellikle genç kızların bayramlık arayışına iyi bir öneri olacaktır.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.