Bayanların Gözdesi Balık Abiye

Bayanların Gözdesi Balık Abiye

26 Temmuz 2017

Son yılların en favori giyim tarzlarından biri de tartışmasız abiye modeller. Eskiden bir düğün ya da nişan durumunda gelin adayları ve ancak en yakınları abiye tercih ederken, artık her yaş ve konumdan bireylerin öncelikli tercihi haline geldi abiye.   Artık şık ve önemli yemek davetlerinde ya da düğün nişan ve benzeri organizasyonlarda kadınların en öncelikli tercihi abiye oluyor. Fakat abiye için sadece abiye elbise deyip geçemeyiz. Her giyim modeli gibi abiye giyimi de kendi içinde geniş bir çeşitliliğe sahip.  Bu çeşitler içerisinde son dönem en dikkat çeken ise balık abiye modelleri. Farklı detaylarla süslenen ve çeşitlendirilen balık abiyeler bayanların vaz geçilmezi. Tesettürlü ya da değil her çeşit bayanın ilgi alanına giren balık abiyeler tül, dantel ve lazer kesim detaylar ile süslenerek kendi moda kategorisini oluşturuyor.

En Favori Balık Abiye Çeşitleri

Balık abiye elbiselere ufak görsel detayların eklenmesiyle birbirinden farklı şıklıkta çeşitler ortaya çıkıyor. Örneğin, şifon kuyruklu abiye, Balık kesim abiye elbisenin belinden aşağı inen şifon kuyruk detayı ile süslenen abiye modeli bayanlara farklı bir seçenek sunuyor. Etek ve gömlek takım olarak sunulan ve giyildiğinde balık abiye görünümüne sahip çeşitler de mevcut. Gömlek eteği lazer kesim detaylarla süslenen ve mevsimin en moda renkleriyle bezenen balık abiyeler de ayrı bir alternatif oluşturuyor.  Bayanların gösterişli yanını ortaya çıkaran dantel ve güpür örnekleriyle ve balık kesim duruşuyla abiye kategorisine yeni bir görsel şölen getiriyor diyebiliriz.

Balık Abiyeler Ne Tarz Baş Örtüleriyle Süslenmeli?

Balık abiyeler çoğunlukta şal ile tercih edilmelidir. Bunun en önemli sebebi şalın iki ucunu arkaya atarak abiye modeline ekstra bir görsellik kazandırması.  Balık abiye elbise modellerinin hatları fazla belirgin ve keskin olduğu için eşarp kullanımı bu tarza pek uygun gitmez.  Tabi zevk meselesi bazı bayanlar özellikle eşarp tercih edebiliyor. Bizim size önerimiz eğer siz gösterişli şık bir balık abiye giymişseniz ve eşarp takmayı düşünüyorsanız kesinlikle düz renk tercih etmeniz. Düz renk eşarp kendini abiye elbise ile daha iyi kombinleyecektir. Şifon ve ipek şal modelleri ile de şık bir kombin ortaya çıkarabilirsiniz. Kendi tarz ve tercihinize göre seçiminizi yapmanızı öneririz.  modaselvim.com sitesinden hem balık abiye modellerine ve hem de tarzınıza uygun kombinler yapabilmeniz için şık eşarp ve şal modellerine göz atabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.