sadsad x
asdasd
Bayanların En Favori Tercihi Tunik

Bayanların En Favori Tercihi Tunik

21 Temmuz 2017

Kendi bünyesinde bol çeşitliği bulunan tunik konsepti bayanların vazgeçilmezi. Özellikle yaz aylarında çok tercih edilen tunik pek çok katagoriye ayrılıyor. Örneğin boy, renk, ve kombine göre tasarımı değişen modeller mevcut. Bu yaz aylarında  vitrinlerde ya da internet üzerinde en fazla kendini gösteren tasarımlar, dantelli tunik, pileli tunik, yelek tunik, lazer kesimli tunik, peblum tunik ve tunik adı altında çeşitlenen başka başka seçenekler…

Ara boy dantelli tunikler. Bunlar önü açık, düğmeli  ve fermuarlı olarak çeşitleniyor. Aynı zamanda bu tarzda peblum tuniklerde var.  Pek çok kişi ister açık ister tesettürlü fark etmeksizin bu alternatiflerden kendi zevk ve isteğine uygun olanı bulabilir.

Yaz ve Tunik

Yazın bu renkli ve sıcak aylarında kombin çeşitliliğine sahip olması ve ferah kullanımından dolayı tunik kadınların dünyasında kendine geniş bir yer buluyor. Düz renklerde her hangi bir tunik modeli , yazın favori renkleri ve desenlerinin üzerinde dans ettiği şal ile ya da bol çiçekli vintage ağırlıklı canlı tonlarda bir eşarp ile kombinlenebilir.

Bu tarz bir kombinde pantolon tercihinizi dar paça modellerden yana yapmanızı öneririz.  Eğer rahatıma çok düşkünüm daha bol ve fresh bir şeyler giymek isterim derseniz size Moda Selvim‘in repertuarından bol paça pantolon çeşitlerinden de önerebiliriz.

Tunikleri yazın özellikle tercih edilir yapan  yukarda da belirttiğim gibi kombin çeşidinin geniş olması. Aynı zamanda kadınların ilgi alanına giren tunikler  eşarp, pantolon ve ayakkabı gibi kadın giyiminin önemli parça ve aksesuarlarını ön plana çıkarması  nedeniyle seviliyor.

Tarz ve Tunik

Spor ya da klasik tarza bağlı olması hiç fark etmiyor bir tuniğin. Mühim olan sizin onu ne ile bütünlediğiniz. Örneğin, tesettür modasında klasik tarzda görülen lazer kesim bir tuniği dar paça beyaz pantolon ve spor çizgilere sahip bir şal ya da eşarp ile kombinlediğiniz de ortaya çıkan kombin spor tarzına yatkın olur. Fakat bunu yine siz farklı yorumlayıp tam zıttı bir sonuç da alabilirsiniz. Mesela, bol paça pantolon ve çiçek desenli bir eşarp ya da şimdilerde çok moda olan simli şallar ile daha klasik bir tarz da edinebilirsiniz.

Tuniği kullanışlı yapan zevkimize göre yorumlanmaya müsait olması bunun yanı sıra kolay kullanımlı ve rahat olması.  Moda Selvim.com sitesinde bu bahsettiğim kombin parçalarının her birine ve hatta daha çeşitli örneklerine ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.