sadsad x
asdasd
Abiye Şıklığında Olgun Tarz

Abiye Şıklığında Olgun Tarz

21 Ağustos 2017

Düğün ve nişan gibi davetler hanımların şıklık yarışına girdiği özel alanlardır. Bu davetlerde her zaman genç hanımlar şıklığını konuşturacak değil. Bazı davetlerin en gözde şık hanımları annelerimiz oluyor. Moda Selvim şıklık yarışında annelerimizin de yanında. Büyük beden abiye modeller göz kamaştıran çeşitler ile vitrinlerde yerini aldı. Hanımlara özel günlerinde arkadaşlık etmeye hazır olan bu elbise modeller, beden çeşitleri ile de dikkat çekiyor. 30 yaş üstü bayanlara hitap eden abiye elbiseler 52 bedene kadar alternatife sahip. Bu şık ve gösterişli abiye elbiseleri annelerinize bayram hediyesi olarak da alabilirsiniz. Özel gün ve gecelerin vaz geçilmezi olan abiye modeller hanımların en şen halini yansıtmaya aday. Mutlu zamanların giysisi olarak olgun hanımlara hitap eden abiye modeller şıklığın yaşı olmadığını bize ispatlıyor.

Olgun Hanımların Tarzına Göre Abiye Modeller

Ceketi dantel ve şifon abiye modeli: olgun bayanların yaşlarına uygun bir şıklık vaat eden bu elbise, renk olarak da çeşitliliğe sahip. Bu abiye elbiseler düğün nişan ve başka bir çok özel zamanınıza kalite katacaktır. Dantel ve şifonun uyumuna katılan broş detaylar ile bu elbise olgun yaşlarda olan hanımlara hitap ediyor. Renklerindeki albeni zarafetinizi göz önüne çıkarırken, uzun kloş eteği sayesinde nazik bir görünüm kazanacaksınız.

Ceketi dantel ve şifon elbise modeli için tıklayınız

Belma Önü Güpür Kemerli Elbise: Önünde yer alan güpür dantel kabartması ile adeta bir kuş estetiğine sahip. Bu abiye model, genç görünümünü koruyan olgun hanımların ilgisini çekecektir. Şıklığın her yaşta versiyonu farklı oluyor.  Sadeliğin gösterişli bir karşılığı olan bu abiye elbiseler 30 yaş üstü hanımların zevkine hitep edecektir. Abiye elbise bayramda annenize ya da yetişkin ablanıza hoş bir hediye alternatifi de olabilir.

Belma Önü Güpür Kemerli Elbise modeli için tıklayınız 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.