sadsad x
asdasd
2019'da Öne Çıkan Tesettür Elbise Modelleri

2019'da Öne Çıkan Tesettür Elbise Modelleri

12 Nisan 2019

Kadınlara özel kampanyalar dahilinde sunulan tesettür elbise modelleri 2019 kataloglarında yer alıyor. Abiye görünümlü elbiselerin yanı sıra triko ve yazlık versiyonları da mevcuttur. Her daim şık giyinmeyi talep eden alıcıların bir numaralı tercihi olan bu modeller, uzun garanti süresine sahip. Kaliteli kumaşlar tekli ya da karıştırılarak hem estetik hem de sağlam modeller üretiliyor.

 

 Güpürlü ve İncili Tesettür Elbiseler

 

            Gövde kısmının her iki tarafında yer alan güpürler tesettür elbise ürünlerine ayrı bir hava katıyor. Nakış işlemesine benzeyen güpür süslemeleri minimal ve sade tasarımlardan hoşlanan kadınlar için idealdir. Aynı zamanda incili olduğu için başka hiçbir aksesuara gerek kalınmadan, sade bir şekilde giyilebilir.

 

            Bu elbiseler düğünlerden çok nişan ve benzeri kutlamalar için uygundur. Geceden çok gündüz kıyafeti olarak giyilebilir. Mira adı verilen özel bir kumaş kullanılarak üretiliyor. Mira kumaşı likra ile örme kumaş özelliklerini bünyesinde barındırmaktadır. Hem esneme payı yüksektir hem de kışlık giyimler için uygundur

 

 Güpürlü ve İncili Elbiselerde Renk Seçenekleri

 

            2019 yılı itibariyle sadelik akımı tesettür elbiselerde de kendini gösteriyor. Ancak söz konusu renk seçimleri olunca alıcılara onlarca farklı alternatifler sunuluyor. Ana ve karakteristik renklerin yanı sıra elbiseleri çok daha lüks ve özgün gösterecek farklı renkler de mevcuttur. Bunların başında hardal ve taba renkleri geliyor. Ek olarak pudra, zümrüt ve mint renkleri de güpürlü ve incili elbiselerde takdim ediliyor.

 

 

 Kolu Nakışlı Elbiseler ve Giyim Alanları

 

            2019 yılında elbiselerde sadelik ya da nostaljik dışa vurumlar da gündeme geldi. Modern tekniklerle imal edilen elbiseler klasik etkilere açık tutularak çok yönlü bir giyim konforu sunuyor. Kolu nakışlı elbiseler, hem genç hem de orta yaşlı kesim tarafından oldukça büyük bir beğeniyle karşılandı. Nakışlar her iki kolun iç kesiminde yer almaktadır.

 

            Çeşitli çiçek motifleri ile farklı renklerin bir araya getirilmesiyle sunulmuştur. Tıpkı güpürlü ve incili elbise modellerinde olduğu gibi bu ürünlerde de her beğeniye uygun renk alternatifleri var. Bordo ve siyah gibi koyu renklerin yanı sıra pudra ve bebe mavisi gibi açık renkler de fiyat farkı olmaksızın satın alınabilir.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.