sadsad x
asdasd
2017 Yazlık Kap Şıklığı

2017 Yazlık Kap Şıklığı

08 Ağustos 2017

Kap deyince akla gelen mevsim elbette ki genelde kış ayları oluyor ama aslında her mevsimin koşullarına göre renk ve desen de üretilen kap modelleri onu mevsimlik bir dış kıyafet haline getiriyor. Mevsimin güncel modasına uygun renk, desen, kumaş, aparat aksesuar ile güncellenen kap modelleri kadınların vazgeçilmezi. Özellikle de tesettürlü hanımların en sevdiği dış kıyafet olan kap asalet ve zarafetin giyimde şekil bulan en nadide örneklerinden de biri. Kap modellerini bu kadar tercih edilen ve önemli kılan şey tek parça bir model olması,  kolay kullanılabilir ve kendine has, başlı başına bir örnek. Tüm desen, kumaş kalitesi ve model niteliğinin tek parçada birleşmesi, tarzını net ifade etmekten hoşlanan kadınlara cazip geliyor. Birkaç parça kıyafetle kombin yapmanın zahmeti yerine şık bir kap modelini yine şık bir ayakkabı ve pantolonla kombinlemek daha pratik görünüyor.

Kap Modellerinde Moda Selvim Farkı

İçeriği tesettürlü bayanlara hitap eden, farklı bir çok tarzın barındığı online alışverişin adresi modaselvim.com vitrinine dizdiği kap modelleri ile de farkını sergiliyor. Elbiseden eşarba giyimin her alanında kendini gösteren Moda Selvim, yaz şıklığına yine yaza yakışır şıklıktaki kap modelleri ile damgasını vuruyor. Online alışverişin artık bayanlar arasında en favori etkinlik olduğu özellikle son yıllarda çok net görünüyor. Moda Selvim online sitesinde yer alan geniş repertuvarı ile bayanların alışveriş etkinliğine en kaliteli hizmeti vermeye özeniyor.  Moda Selvim kap modellerinde kendi bünyesine özel çeşitler ile de hanımların ilgisini çekiyor. Sürekli güncellenen vitrini ile mevsime özel kap modellerini hizmete sunmaya devam ediyor. Moda Selvim mevsim koşullarının yanı sıra modanın gerektirdiği nitelikleri de kap modellerinde ön plana çıkarmaya dikkat ediyor.

Yaz Aylarınıza Hitap Eden Kap Modelleri

Yaz ayları bol renkliliğin ve canlı kombinlerin yer aldığı, özellikle kadınların giyimleriyle yaz geldi dediği bir ay. Bu ayda modanın kadınların tercihindeki etkisi diğer aylara kıyasla daha fazla. Güneşin kendini göstermesiyle birlikte insanlar da duygu ve enerjilerini göstermeye odaklanıyorlar o nedenle daha renkli canlı ve görsel cazibesi yüksek giyim modellerini tercih ediyorlar. İşte bu yaz aylarında canlı atmosferinize katmak isteyeceğiniz yazlık kap modelleri.

İşlemeli peblum kap; etek boyu peblum model olan bu kap modeli yazın şıklığınızın vaz geçilmez bir tamamlayıcısı olacaktır. Kol bileklerinde ve göğüs hizasında bulunan renkli işleme detayı ile zarif görünümü yakalayan bu model boy olarak da ideal. Etek uzunluğunun arkası ayak bileklerine kadar uzanırken, ön eteğinin uzunluğu diz altı boyda kalıyor. Önden görünüş olarak ara boy dediğimiz boyda bir görünüm yakalıyor. Bu modelin renk seçeneklerinin de olması bir başka avantajı.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.