Birbirinden şık, rahat ve her mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz tulum, her döneme kolaylıkla uyum sağlıyor. Çiçek desenli tulumlardan düz renk tulumlara kadar her model tulum çeşidini Moda Selvim’de bulabilirsiniz. Özel tasarımlarıyla, modern ve minimal çizgiler ile dikkat çeken tulum, her zevke ve tarza hitap diyor. Tesettürlü bayanların maskülen tarzına renk katan tulum modelleri son aylarda çok rağbet görüyor. Kullanımı rahat, hem spor hem de elbise zarafetine müsait görünümü ile hanımların tarz ve duruşuna hitap ediyor. Değişen desen detayları ile de her ortamda kullanımı rahat ve bir o kadar da şık yapısı ile kendi özgün portresini çiziyor.  Tulum 38 bedenden 48 bedene, farklı renk çeşit ve tasarımlarıyla Moda Selvim vitrininde yerini aldı. Hanımların beden farklarını ve tarzlarındaki değişkenliği hesaba katan Moda Selvim, ürün yelpazesi ile de ilgi odağı oluyor.
Sıralama seçin
G.M.Z. Tesettür - Melisa Hırka Görünümlü Tulum KPRS9320 Haki G.M.Z. Tesettür - Melisa Hırka Görünümlü Tulum KPRS9320 Haki (1)
G.M.Z. Tesettür - Melisa Hırka Görünümlü Tulum KPRS9320 Mürdüm G.M.Z. Tesettür - Melisa Hırka Görünümlü Tulum KPRS9320 Mürdüm (1)
G.M.Z. Tesettür - Melisa Hırka Görünümlü Tulum KPRS9320 Tarçın G.M.Z. Tesettür - Melisa Hırka Görünümlü Tulum KPRS9320 Tarçın (1)
G.M.Z. Tesettür - Melisa Hırka Görünümlü Tulum KPRS9320 Bordo G.M.Z. Tesettür - Melisa Hırka Görünümlü Tulum KPRS9320 Bordo (1)
G.M.Z. Tesettür - Melisa Hırka Görünümlü Tulum KPRS9320 Siyah G.M.Z. Tesettür - Melisa Hırka Görünümlü Tulum KPRS9320 Siyah (1)
C.M.N - Cepli Düğmeli Tulum UKB5064-S Bebe Mavi C.M.N - Cepli Düğmeli Tulum UKB5064-S Bebe Mavi (1)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.