sadsad x
asdasd
blogtr.jpg (267 KB)

Bu Yılın Tesettür Modası İkili Takımlar

29 Haziran 2017

Tesettür giyimde kurtarıcı parçalardan yanaysanız bu ikili modeller tam size göre. İkili takımları satın aldığınız zaman hem günlük olarak hem de gece dışarıya çıkarken rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yazlık Pardesü Modellerinde Hangi Kumaş Tercih Edilmelidir?

29 Haziran 2017

Zerafetinizi ve şıklığınızı tamamlayan pardesü modellerini sizlere sunuyoruz. Peki yazın sıcak günlerinde pardesü seçiminde nelere dikkat etmeliyiz?

Vücut tipine uygun tesettür elbise seçimi nasıl olmalıdır?

29 Haziran 2017

Her kadının vücut tipi farklıdır. Her kadının vücut tipi farklı olduğu gibi elbise seçimi de farklı olmalıdır. Bir kadın nasıl bir vücut yapısına sahip olduğunu biliyorsa elbise seçimi de bir o kadar kolay olur. 

Tesettür Günlük Elbise Modellerinde En Çok Tercih Edilenler?

28 Haziran 2017

Tesettür elbise modellerinde uygun fiyatlı almak her bayanın isteğidir. Uzun arayışlar, saatlerce bilgisayar başında geçirilen vakitler, online sitelerin sepetlerine atılan ürünler. Ve sonunda alınan tek bir tesettür elbise modeli… modaselvim.com işte sizi bu zahmet kurtarıyor.

 

 

2017 En Yeni Moda Günlük Tesettür Elbise Modelleri

23 Haziran 2017

Yazın gelmesi ve havaların ısınmasıyla beraber günlük tesettür elbise modellerinde de canlı renkler göze çarpıyor. Yazlık elbiseleri ve yazlık tesettür elbiseleri en uygun fiyata modaselvim.com’da ulaşabilirsiniz.

 

 

Tesettür Giyimde Büyük Beden Şıklığı modaselvim.com’da

22 Haziran 2017

Büyük beden giyen bayanların en büyük zorluğu üstlerine tamda istedikleri gibi kıyafet bulamamalarıdır. Bide bu zorluğu yaşayan bayanların dışında tesettürlü büyük beden giyen bayanları düşünün. Sanırım bu yaşadıkları sorun ikiye katlanıyordur.

Tesettür Giyimde Spor Şıklığı Nasıl Olmalı?

22 Haziran 2017

Her kesim bayanın rahatlıkla tercih ettiği spor giyim, tesettürlü bayanlarında bir numaralı tercihidir. Her mevsim rahatlıkla kullanılan spor kıyafetler özellikle yazın sıcak günlerinde daha çok tercih ediliyor.

Kalitede Tesettür Giyim Ürünleri Modaselvim'de!

22 Haziran 2017

Tesettür giyim denilince akla sadece vücudu örten giyim tarzı gelmemelidir. Tesettür giyim denildiğinde öyle birbirinden şık, rahat ve modern giyim seçenekleri vardır ki şaşırırsınız.

1 2 3 .... 28 29 30
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.