sadsad x
asdasd
modaselvim-blog-min.jpg (37 KB)

Tesettür Elbise Türlerinin Genel Özellikleri

19 Kasım 2020

Genel anlamda tesettür elbise modellerinin birçok genel özelliği bulunmaktadır. Bu genel özellikler tamamıyla rahata ve tesettürün temeli olan odaklara dayanmaktadır.

Beli Kuşaklı Yeni Sezon Tesettür Elbiseler

25 Ekim 2020

Sezonun modasını takip eden hanımlar, yeni sezon elbiselerini yakından incelemektedir. Dolabında yeni ürünlere yer vermek isteyen kişiler için üretilen tasarım elbiseler arasında bu sezon beli kuşaklı modeller yer almaktadır.

Yeni Sezon Tesettür Ürünlerinde En Çok Tercih Edilen Renkler

09 Ekim 2020

Genel anlamada yeni sezon tesettür ürünlerinde ağırlıklı olarak açık ve canlı renklerin kullanılması dikkat çekmektedir. Açık ve canlı renkler özellikle yazın sıcak aylarında oldukça fazla tercih edilen renkler olmasıyla göze çarpmaktadır.

Tesettürlü Hanımlar İçin En İyi Elbise Modelleri

28 Eylül 2020

Tesettür giyim her geçen gün gelişiyor. Her yaştan kadınlar için birbirinden güzel kıyafetler vitrinlerdeki yerini alıyor. Kadınlar güzel görünmek için doğru kıyafetleri seçmeliler.

En Şık Tesettür Elbise Modelleri

11 Eylül 2020

Tesettür giyim sektörü her geçen gün gelişiyor. Her yaştan hanımlar için birbirinden güzel kıyafetler vitrinlerdeki yerini alıyor.

Birbirinden Şık Yazlık Tesettür Elbiseler

08 Eylül 2020

Kadınlar için en iyi şekilde giyinmek ve doğru kombinler yapmak çok önemli. Özellikle de kişisel zevkler ve beğeniler doğrultusunda doğru kıyafet tercihleri yapılmalıdır. 

Günlük Tesettür Elbise Modelleri

13 Ağustos 2020

Sezon içerisinde tasarlanan ve vitrinlerde yer alan tüm parçalar, özel olarak hazırlanarak hanımların beğenisine sunulmaktadır. Bu sezon içerisinde pek çok desenin yer aldığı tesettür günlük elbise modelleri bulunmaktadır. Üst beden kısmının tam oturduğu ve belden aşağısının salaş bir şekilde indiği bu elbise modelleri, tam anlamıyla yaz sezonunu çağrıştırmaktadır.

Birbirinden Şık Tesettür Elbise Modelleri

05 Ağustos 2020

Günümüzde kadın giyim sektörü hızla gelişiyor. Her yaştan kadınlara uygun kıyafetler ise vitrinlerdeki yerini alıyor. Gidilecek yere göre kıyafet seçimi yapılırken de uygun aksesuarlar ile kombin yapılıyor.

Sezonun En Trend Yazlık Elbise Modelleri

10 Temmuz 2020

Ülkemizde tesettür giyim şıklığı giderek artıyor. Zarafetinizi ön plana çıkaracak çiçek desenli ve sade elbise modelleri ile şık ve modern bir görünüm ortaya çıkarabilirsiniz.

Şıklığın En Büyük Hazinesi: Tesettür Elbiseler

14 Haziran 2020

Her kadın hayatı boyunca mutlaka boydan bir elbise giyinmiştir. Elbiseler günün kurtarıcısı ve her ortama uyum sağlayan müthiş hazinelerdir. Tesettürlü kadınlar kombin yapmakta çoğu zaman zorlanırken tesettür elbise modellerinde durum tam tersi olmaktadır. Tesettür elbiseler genellikle klasik tarzda olup aksesuar, başörtüsü, çanta ve ayakkabı uyumu gerektirmektedir.

Yazlık Tesettür Elbise Kombin Önerileri

07 Haziran 2020

Tesettür modasının yeni gözdeleri arasında yazlık tesettür elbise modelleri bulunuyor. Bu sezon da yaz ayları için yenilenen kreasyonda cıvıl cıvıl renkler iç açıyor. Özellikle genç kadınların dolaplarında çok sayıda modele yer verdiği elbiseler kombin konusunda da hem pratik kullanım sağlıyor hem de şık ve göz alıcı görüntüler oluşturuyor.

Tesettür Kombinler

05 Mayıs 2020

Kadınlar için sabah uyanıldığında o gün giyecek oldukları kıyafetleri düşünmek günlük sorunlarının başında gelmektedir. Bu durum bayanlar için o kadar önemlidir ki gidilecek olan randevulara bile bu sebepten geç kalınabilmektedir. Tesettür kombin seçenekleri ile bayanların bu sorunu çözmeleri mümkün hale gelmekte ve doğru seçimler yapılması halinde büyük zaman kazanmaları mümkün olmaktadır. 

1 2 3 4 5 .... 24 25 26
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.