sadsad x
asdasd
blogtr.jpg (267 KB)

Çeşitli Tesettür Elbise Modelleri

05 Şubat 2021

Elbisede kullanılan renk bordo. Kapalı ve açık tonların birleşimi olarak görülebilir bu renk. Modelde katlı kesim yapıldığı gözüküyor.

En Güzel Tesettür Elbise Modelleri

26 Ocak 2021


Tasarımda kapalı yeşil ton tercih edilmiş. Oldukça ciddi bir renk olarak karşımıza çıkıyor.

Desenleri İle Göz Kamaştıran Tesettür Günlük Elbise Modelleri

22 Ocak 2021

Tesettür günlük elbise modelleri hanımların tarzına ve zevklerine göre özel olarak hazırlanmaktadır. Yapılan tasarımların son sezon ile uyumlu olması da pek çok ürün çeşidine yer verilmesini sağlamaktadır. 

Tesettürlü Hanımların Tercih Edebileceği Elbiseler

14 Ocak 2021

Tesettürlü olmak başı örtülü olan hanımların gerek dini gerek yöresel geleneksel sebeplerden ötürü giyimlerine dikkat ettikleri bir durumdur. Tesettürlü Hanımlar kıyafetlerinde genellikle geniş, bol parçalar tercih etmektedirler.

En Rahat Tesettür Günlük Elbise Çeşitleri

13 Ocak 2021

Günümüzde özellikle birçok tesettürlü hanımın evde ya da yakın mesafe yerlerde tercih ettiği kıyafet günlük rahat tesettür elbise çeşitleridir. Hem rahatlığıyla hem de çeşitleri ile tesettürlü hanımların her mevsim dolabında vazgeçilmez parçalardan bir tanesi olur.

Tesettür Günlük Elbise Modelleri

31 Aralık 2020

Modanın kalbinde ayrı bir yeri olan tesettür giyimin, birbirinden tarz ve şık tasarımları oldukça göz kamaştırmaktadır. Son yıllarda, gelişen moda tasarım ve ileri teknolojilerle tesettür giyimde dikkat çekici detaylar ortaya çıkarmıştır. 

Desenli Model Tesettür Günlük Elbiseler

28 Aralık 2020

Desen modası eskimeyen ve mevsimi geçmeyen modellerden biridir. Pek çok tesettür kıyafet ürününde kullanılan desenli kumaş sezonun moda parçalarından biri olan tesettür günlük elbise üzerinde de kullanılmaktadır.

Tesettür Günlük Elbise Modelleri

23 Aralık 2020

Modanın kalbinde ayrı bir yeri olan tesettür giyimin, birbirinden tarz ve şık tasarımları oldukça göz kamaştırmaktadır. Son yıllarda, gelişen moda tasarım ve ileri teknolojilerle tesettür giyimde dikkat çekici detaylar ortaya çıkarmıştır. 

Tesettür Elbise Modası

18 Aralık 2020

Tesettür İslam kültüründe kendine yer edinmiş bir kavramdır. İslam dinine mensup olan insanların çok mühim bir yere koyduğu, üzerinden titizlik ile durduğu bir değeredir.

Kışlık Tesettür Elbise Çeşitleri

17 Aralık 2020

Tesettür giyim alışverişi yapılırken en fazla tercih edilen ve en çok beğenilen ürünlere sahip olan sitemize hoş geldiniz. Sitemiz de bulunan ürün çeşitliliği ile sattığımız ürünler her yaştan ve her zevkten kişiye hitap etmektedir.

Kışlık Kalın Kumaş Tesettür Elbise

04 Aralık 2020

Kışlık tesettür elbise alışverişi yapmak isteyen hanımlar için özel üretim pek çok ürün sitemizde satışa sunulmaktadır. Kendi tarzını bulmak ve yansıtmak isteyen kişilerin sonbahar ve kış aylarında tercih ettiği kalın kumaş tesettür elbise modelleri, küçük detayları ile göz kamaştırmaktadır. 

Nişan Davetleri İçin Kışlık Tesettür Elbise

02 Aralık 2020

Özel günler için tesettür elbise satın almak isteyen pek çok kişi sezonu takip ederek trend parça seçimi yapmaktadır. Kışlık tesettür elbise satın almak isteyen kişiler modanın en canlı parçalarından biri olan zümrüt yeşili kalın kumaş eteği volanlı elbise seçimi yapmaktadır.

1 2 3 4 5 .... 25 26 27
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.