sadsad x
asdasd
2017’nin En Güzel Kot Elbise Modelleri Moda Selvim’de!

2017’nin En Güzel Kot Elbise Modelleri Moda Selvim’de!

27 Temmuz 2017

Bayanların vazgeçilmez parçası olan elbise modelleri. Her yaştaki bayanın en çok tercih ettiği elbise modellerinde birçok çeşit modele rahatlıkla rastlayabiliyorsunuz. Yazın bayanların favori modeli olarak söyleyebileceğimiz tesettür kot elbise modelleri, şık bir görünümle beraber rahatlığı sizlere aynı anda sunuyor.

Klasik duruş sağlarken aslında tesettürlü hanımlarımıza spor rahatlığını veriyor. Efil efil olan kot elbise modelleri özellikle orta yaş kesim bayanlarımızın tercih ettiği modellerin başında geliyor. Sezonun yıldız tasarımı olarak adlandırabileceğimiz kot elbise modellerinde işlenmiş çiçek detayları adeta sizlere daha bir ferah görünüm kazandırıyor. Moda Selvim tesettür giyimin vazgeçilmez online satış sitesi kot elbise modellerindeki çeşitliliği ile bayanlarımızın bu yıl şık yapmakta oldukça kararlı.

Orta kesim bayanlar dışında genç kızlarımızın da en sevdiğin model olan kot elbiselerle çok şık kombiler ortaya çıkarıyorlar. Özellikle seçtikleri şal rengi ve bağlama stili ile moda dünyasına adeta yeni bir çığır açıyorlar.

2017 Kot Elbise Modelleri

Her bayanın dolabında bulunması gereken parçalar arasında yerini alan kot elbise modelleri, üzerinden bulunan küçük ayrıntılar sizlere büyük şıklık sunuyor. Sadece günlük tesettür elbise modeli olarak kullanmayacağız bu şık elbise modeli ile özel davetlerde de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Yazın açık alan bir davete gideceksiniz bu kot elbise modelini kesinlikle size önerebiliriz. Altına giyeceğiniz dolgu topuk sandalet modeli veya şık bir babet ile davetin en şık bayanı haline getirebilirsiniz.  

Çiçek desenli ayrıntıları ile yaz coşkusuna ayak uyduran kot elbise modelleri Moda Selvim ayrıcalığı ile dolaplardaki yerini almaya bekliyor. Eğer dolabınızda böyle bir parça elbise modeliniz yoksa kesinlikle göz atmalısınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.