sadsad x
asdasd
blogtr.jpg (267 KB)

Favori Tuniğinizi tanıyor musunuz?

06 Eylül 2017

Favori tuniğinizi henüz keşfetmemiş olabilirsiniz ama bu yazıdan sonra mutlaka bir fikir edinmiş olacaksınız. Size şık bir kısım tunik modelleri sunacağız, sizler de bu modeller içerisinden favori tuniğinizi seçebilirsiniz.

Tesettür Günlük Giyim Kombinleri

31 Ağustos 2017

Muhafazakâr giyimin gerekliliğine göre, tesettür giyimde dikkat edilmesi gereken en önemli detay sanırım vücut hatlarını belli etmeyecek şekilde giyinmektir.

Tunik Şıklığında İçinizi Isıtacak Modeller

26 Ağustos 2017

Son yıllarda tunik deyince akla hemen tesettür giyim geliyor. Uzunlu, kısalı, asimetrik kesim ve daha yüzlerce tasarım tunik modelleri göz dolduruyor.

Tunik Kombin Fikirleri

24 Ağustos 2017

Tunikler tesettür modasının vazgeçilemez parçalarından biri. İlk kullanımlarında özellike gençler tarafından tercih edilen tunikleri zamanla her yaştan ve her giyim türünü tercih eden insanlar da kullanmaya başladı.

2017 Uzun Tunik Modelleriyle Göz Kamaştırın

22 Ağustos 2017

Her hanımın sevdiği model tunik, bu yıl farklı kesimleri ile göz kamaştırıyor. Şık uzun tuniklerle tesettür kombin zevkinize yepyeni bir tarz oluşturmaya geliyor.

Tunik Şıklığınıza Asimetrik Modası

19 Ağustos 2017

Tesettür giyim de hanımların sevilen modellerinden ola tunik, kendi tasarımları arasında çeşitliliğini her geçen gün artırmaya devam ediyor. 

Bayram Şıklığınız İçin İkili Tunik Modelleri

18 Ağustos 2017

Tunik modeller hanımların en sevdiklerinden biri. Tuniğin kullanışlı mizacına uygun ikili tunik modelleri de çok ilgi gördü. Moda Selvim ikili tunik modelleri ile çeşitliliği seven hanımların alakasını çekmeyi hedefliyor.

2017 Yeni Tunik Modeli Göz Kamaştırın

17 Ağustos 2017

Hanımların vazgeçilmez modeli tunik, her yıl olduğu gibi bu yılda yeni tasarımları ile hanımların gözlerini kamaştırıyor. İşte 2017 tunik modelleri.

Tarzınıza Renk Katacak Kolye Detaylı Tunik

15 Ağustos 2017

Önden düğmeli peblum tunikler, kolye aksesuarı ile göz zevkinize hitap ediyor. Yaz aylarının can alıcı şen renkleri ile göz yormayan sadeliğin bir araya geldiği bu modeller çok sevilecek. 

Küçük Detaylarla Bayram Şıklığını Moda Selvim’de Yaşayın!

10 Ağustos 2017

Tesettür giyim modelleri arasında en çok tercih edilen tunik, kurban bayramında da hanımların gözdesi oluyor. İşte 2017 sezonunda öne çıkan tunik modelleri.

Uzun Salaş Tunik ile Farklı Kombin Modelleri

09 Ağustos 2017

Bol paça, ispanyol paça, dara paça pantolonlarla rahatlıkla kombinleyebileceğiniz uzun tunik hanımların gözdesi oluyor.

Tunik Modelleri Ve 2’li Takımlarla Bayramı Yaşayın

08 Ağustos 2017

Hanımların en sevdiği modeller arasında olan tunik ve 2’li takımlar bayram seçimlerinde de favori ürünler arasında yerini alıyor.

1 2 3 .... 5 6 7 8 9
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.