sadsad x
asdasd
blogtr.jpg (267 KB)

Tesettür Tunikler Gündemde

24 Şubat 2021

Tunik modelleri hem rahat hem de şık olması sebebiyle bayanlar tarafından çok tercih edilir. Genelde pantolonların üzerine giyilen tunikler, günlük kullanımda şıklık ve rahatlık sağlar. 

Tesettürde Tuniğin Yeri Ve Önemi

28 Ocak 2021

Gelişen ve değişen dünyada zaman içerisinde kadınların giyim tarzı da değişmektedir. Tesettür hayatında daha önceleri kadınlar etek ve üzerine gömlek, bluz gibi kombin yaparak tamamlar iken; günümüzde bu kombin yerini tesettür tunik ve altına giyilen pantolona bırakmıştır.

Bu Yıl Tesettür Tunik De Öne Çıkan Modeller Nelerdir?

21 Ocak 2021

Tesettürlü ve modayı yakından takip eden kadınlar her yıl olduğu gibi bu yıl da tesettür giyim de öne çıkan kıyafetleri ve modelleri yakından takip edeceklerdir. Özellikle tesettür giyim de kadınların çok fazla tercih ettikleri ve severek kullandıkları tesettür tunik modelleri bu yıl en çok merak edilenler arasında yer almaktadır.

Sonbahar Sezonu Tesettür Tunik Modelleri

10 Aralık 2020

Sezonun modasına uygun giyinmek isteyen pek çok kişi trendleri takip ederek kombinler oluşturmaktadır. Sonbahar tesettür tunik modelleri farklı renk ve kumaş desenleri ile ayrı bir hava katmaktadır.

Tesettür Tunik Çeşitleri

09 Aralık 2020

Tesettür kelime olarak örtünmek, mahrem yerlerini gizlemek anlamında kullanılır. Genel olarak kadınların giyimi alanında kullanılan bu kelime aynı zamanda dini bir değer, kavramdır.

Tesettür Tunik Modelleri Nasıl Olmalı?

07 Aralık 2020

Sitemiz üzerinde bulunan tesettür giyim çeşitleri ile siz de kendiniz için en uygun seçimleri yapabilirsiniz. Bütün zevklere uygun tesettür giyim çeşitleri sitemizde mevcuttur. 

Sezonun En Gösterişli Tesettür Tunik Modelleri

01 Aralık 2020

Sezonun moda parçalarının bir araya geldiği tesettür giyim kategorisinde birbirinden farklı dokunuşlar bu sezonun trendleri arasında yer almaktadır. Tesettür tunik kategorisi içerisinde bulunan yaka detayı pul ve boncuk işlemeli tunikler, sezonun en gösterişli parçaları arasında yer almaktadır.

Tül Detaylı Yazlık Tesettür Tunik Modelleri

02 Ekim 2020

Tesettür tunik kategorisinde yaz sezonu oldukça hareketli geçmektedir. Yeni tasarım kıyafetlerin her tarza uyması için özel bir çalışma yapılarak daha sonra ürünler satışa çıkarılmaktadır. 

En Gözde Yazlık Tunikler

21 Temmuz 2020

Tesettür giyim kategorisinde yer alan yazlık tesettür tunik ürünleri son dönemlerde oldukça revaçta. Bu ürünün bu kadar çok rağbet görmesinin ve tesettür kıyafet tercih eden kadınlar tarafından tercih edilmesinin en önemli nedeni ise bu sektörde çeşitliliğin bir hayli fazla olması. Gelin hep birlikte bu çeşitlere bir göz atalım.

Tesettürde Yaz Modası

28 Haziran 2020

Tesettürlü bayanlar özellikle yazları kıyafet bulma konusunda pek alternatifleri olmaması sebebi ile yaza telaşlı ve stresli başlarken artık günümüzde bu sorun ortadan kaldıran birçok seçenek mevcut.

Yazlık Tesettür Tunikler

31 Mayıs 2020

Yazlık tesettür tunikleri kategorisi içerisinde düğme detaylı tesettür tunikler, fırfır detaylı tesettür tunikler, balon kol tesettür tunikler, düğmeli tesettür tunikler, cep detaylı tesettür tunikler gibi birçok yazlık tesettür tunik ürünleri yer almaktadır.

Yazlık Tesettür Tunik

27 Mayıs 2020

Tunik terimi giyim sektörüne ait kullanılan bir isimdir. Tunik elbiseler, en az diz seviyesine kadar gelen uzunlukta, bol kesimli bayan gömleklerine verilen isimdir. Tesettür giyime özen gösteren bayanların tercih ettiği bir elbise türüdür. Genelde bayanlar tarafında pantolon, tayt ve etek ile kombin yapılarak giyilen şık elbiselerdir.

1 2 3 4 .... 7 8 9
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.