sadsad x
asdasd
blogtr.jpg (267 KB)

Tesettür Tunik Seçimi Nasıl Olmalı

25 Mart 2022

Tesettürlü kadınların günlük hayatta tercih ettikleri kıyafetlerin başında tunikler gelir. Tunik modellerinin her biri hem klasik giyinmeyi hem de daha spor giyinmeyi seven kadınlara hitap eder.

Tesettür Tunik Modellerinde Modaya Bakış

02 Eylül 2021

Tesettür giyimde modanın vazgeçilmez parçalarından tesettür tunik tasarımlar her sezon dikkat çekmeye devam ediyor. Renklerin ambiyansının göz kamaştırdığı tunik modeller, her kadının her sezon giydiği parçalar arasında yerini alıyor.

Tesettür Tunik Tercih Ederken Nelere Dikkat Edilmedir?

27 Temmuz 2021

Tesettür tunik kadınların her mevsim vazgeçemediği parçalardan bir tanesidir. Tesettür tunik her mevsim giyilebilmesinden dolayı her zaman modasını koruyan bir parçadır. Hem günlük hem de şık olarak kombinlenebilen tesettür tunik, özellikle yaz aylarında oldukça fazla tercih edilir.

Yazlık Tesettürde Tunik Çeşitliliği

26 Temmuz 2021

 Günümüzdeki yüksek teknolojilerin beraberinde tekstil alanında sayısız yenilikler ortaya çıkmış ve tekstil sektörü de kendisini sürekli olarak yenileyerek geliştirmiştir. Tekstil sektörünün içerisinde yer alan tesettür giyim sektörü de kendini devamlı yenileyen alanlardan bir tanesidir. Bu yenilenme ile birlikte bu alanda çeşitli niteliklere sahip olan ürünler ortaya çıkmıştır.

Yazlık Tesettür Tunik Modelleri

16 Temmuz 2021

Yazlık tesettür giyimde yazlık tesettür tunik kategorisine olan ilgi çok fazladır. İnsanlar yazın giyebileceği terletme yapmayan, rahat tunikler aramaktadır. Yazın giyilecek tuniğin kumaşı kişi için oldukça önemli bir husustur.

Birçok Kadının İlk Tercihi Tesettür Tunik

11 Mayıs 2021

Birçok kadının ilk tercihi arasında gelir tesettür tunikler. Hem şık hem de spor kombinler ile günlük hayatta çok işlevseldir. 

Canlı Renk Kullanımı İle Tesettür Tunik Modası

26 Nisan 2021

Tesettür modasını yansıtan parçalardan biri tuniklerdir. Tunikler her sezon farklı renk ve modellerde karışımıza çıkmaktadır.

Tesettür Tunikler Gündemde

24 Şubat 2021

Tunik modelleri hem rahat hem de şık olması sebebiyle bayanlar tarafından çok tercih edilir. Genelde pantolonların üzerine giyilen tunikler, günlük kullanımda şıklık ve rahatlık sağlar. 

Tesettürde Tuniğin Yeri Ve Önemi

28 Ocak 2021

Gelişen ve değişen dünyada zaman içerisinde kadınların giyim tarzı da değişmektedir. Tesettür hayatında daha önceleri kadınlar etek ve üzerine gömlek, bluz gibi kombin yaparak tamamlar iken; günümüzde bu kombin yerini tesettür tunik ve altına giyilen pantolona bırakmıştır.

Bu Yıl Tesettür Tunik De Öne Çıkan Modeller Nelerdir?

21 Ocak 2021

Tesettürlü ve modayı yakından takip eden kadınlar her yıl olduğu gibi bu yıl da tesettür giyim de öne çıkan kıyafetleri ve modelleri yakından takip edeceklerdir. Özellikle tesettür giyim de kadınların çok fazla tercih ettikleri ve severek kullandıkları tesettür tunik modelleri bu yıl en çok merak edilenler arasında yer almaktadır.

Sonbahar Sezonu Tesettür Tunik Modelleri

10 Aralık 2020

Sezonun modasına uygun giyinmek isteyen pek çok kişi trendleri takip ederek kombinler oluşturmaktadır. Sonbahar tesettür tunik modelleri farklı renk ve kumaş desenleri ile ayrı bir hava katmaktadır.

Tesettür Tunik Çeşitleri

09 Aralık 2020

Tesettür kelime olarak örtünmek, mahrem yerlerini gizlemek anlamında kullanılır. Genel olarak kadınların giyimi alanında kullanılan bu kelime aynı zamanda dini bir değer, kavramdır.

1 2 3 4 .... 7 8 9
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.