blogtr.jpg (267 KB)

Yazlık Tesettür Tunikler Nelerdir?

03 Temmuz 2023

Yaz sezonunda bunaltıcı ve sıcak havasından kurtulmak isteyen kadınların tercihi hafif, salaş ve daha ince kıyafetlerden yana olmaktadır. Bu isteklerini ise tam olarak karşılayan ürünlerin başında yazlık tunik çeşitleri gelmektedir.

Hangi Parçalar Tesettür Modasına Yön Vermektedir ?

23 Mayıs 2023

Tesettür sektöründe bazı parçalar modaya yön verecek tarzdadır. Bu parçaların başında şüphesiz ki tesettür tunikler gelmektedir. 

Yeni Sezon Tunik Modelleri Neler?

16 Mayıs 2023

Her sezon olduğu gibi bu yıl da yepyeni ürünlerle tesettür modası karşımıza çıkıyor. Gerek renkleri, gerek detayları ile her bayanın tarzına uyum sağlayacak ürünler mevcuttur.

Tesettür Tunik Nedir?

27 Nisan 2023

Tesettür tunik, modern tasarımlı, şık ve zarif bir dış giyim ürünüdür. Bir birinden güzel renkleriyle kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Cep detaylı tesettür tunikler, fermuar detaylı ya da ekose desenli tesettür tunik seçimi yapabilirsiniz.

Tesettür Tunik Modelleri Nelerdir?

17 Nisan 2023

Son yıllarda tesettür tunik birçok farklı tarzda ve tasarımda üretilmektedir. Bu kıyafetler, hem rahat hem de şık bir görünüm sağlayan ve birçok farklı kombinasyonda kullanılabilen çok yönlü parçalardır.

Tunik Nedir? Nasıl Kullanılır?

13 Nisan 2023

Etek, pantolon ve tayt gibi ürünlerin üzerinde en çok tercih edilmektedir. Oldukça kolay giyilen boyu uzun ve bol kesimli kadın kıyafetlerine tesettür tunik denmektedir.

En Moda Tesettür Tunik Modelleri Nelerdir?

07 Mart 2023

Tesettür parçalar arasında yeni sezon kombinlerin yıldızı olarak geçen tesettür tunik modelleri en canlı ve modern görünümleri ile birlikte Modaselvim tesettür tunik bölümünde yer almaktadır. Sezon içerisinde birbirinden farklı tunik modelleri hanımların beğenisine sunulmaktadır.

Sezona Uyum Sağlayacak Desenli Tesettür Tunikler

02 Şubat 2023

Sezonun modasını takip edenlere özel üst giyim alanında birbirinden farklı ürün yer almaktadır. Tesettür kıyafet seçimlerinin yapıldığı web sitemiz en yeni ürün kategorileri ile birden fazla kombin çeşitliliği sunmaktadır.

Tesettür Tunik Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

15 Aralık 2022

Etek, pantolon veya tozluk üzerine kolayca giyilebilen bol, uzun bir kadın gömleği tesettür tunik olarak bilinir. TDK'ya göre Türkçe de bir çeşit elbise anlamına geliyor. 

Tesettür Tunik Nedir Ve Nasıl Kullanılır?

21 Kasım 2022

Tunik genellikle tayt ve pantolon gibi kıyafetlerin üzerine giyilen boyu uzun ve bol kesimli kadın gömlekleridir. Vücut hatlarını kapaması, uzun olması ve rahat olması nedeniyle tesettürlü kadınlar tarafından en çok tercih edilen tesettür giyim ürünlerinden biridir.

Sevilen Tesettür Tunik Modelleri

08 Kasım 2022

Tesettür sezon kıyafetleri ile şıklığını doyasıya yaşamak isteyenlere özel tunik modelleri tasarlanmıştır. Bu model seçenekleri üzerinden yapılan alışverişler kişinin uzun süreli ürün kullanımını da desteklemektedir.

Tesettür Tunik Ve Özellikleri

17 Ekim 2022

Çeşitli tesettür tunik ve modelleri genç yaşta olan insanlar için uygun elbiseler olabilmektedir. Özellikle gün içerisinde rahatça hareket etme imkanı sağlayan bu kıyafetler pek çok kişinin dikkatini de çekmeyi başarmıştır.

1 2 3 4 .... 9 10 11
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.