blogtr.jpg (267 KB)

Şık Tasarım Yeni Sezon Tunikler

11 Ekim 2022

Tesettür modasında tuniklerin yeri büyüktür. Herkes kendi tarzını yansıtacak ürün çeşitleri ile alışverişlerini çok daha hızlı bir şekilde tamamlamaktadır. Her renkte ve desende tasarlanan tesettür tunik modelleri alışveriş imkanlarını da genişletmektedir.

Moda Selvim Tesettür Tunik Modelleri Nelerdir?

27 Eylül 2022

Tunikler sadece tesettürlü kadınların değil neredeyse her kadının dolabında bir iki tane buluna bir giysi haline gelmiştir. Rahat olmaları ve modelde seçim şansı vermesinden dolayı sıklıkla tercih edilmektedir.

Tesettür Tunik Nerden Alınmalıdır

13 Eylül 2022

Kısaca örtünmek, belirli yerleri kapatmak ‘’tesettür’’ anlamına gelmektedir. Bireyin sadece başını kapatması tesettür anlamıma gelmemektedir.

Yaz Modası Tesettür Tunikler

05 Temmuz 2022

Muhafazakar giyimde rahatlık ve şıklık arayanlar için yazlık tesettür tunik tercih sebebidir. Hanımların günlük hayatın yoğunluğu içerisinde hareket kolaylığı sağlayan tunikler kolay kombinlenmesinden dolayı da avantajlı parçalardır.

Tesettürde Yazlık Tunikler İle Nefes Alın

31 Mayıs 2022

Yazlık tesettür tunik, kendine özgü tarzını sergilemek isteyen kadınlar için her mevsim güzel ve rahat giyinmenize yardımcı olacak pek çok seçenek var. Bazı giyim türleri, kolay ve güzel bir stil yaratmak için benzersiz ürünlerdir.

Rahat Kesim Yazlık Tesettür Tunik

05 Mayıs 2022

Tunik modelleri yaza uygun şekilde hazırlanarak site içerisinde satışa sunulmaktadır. Hazırlanan her parça görsel olarak modaya uygun bir tarz oluşturmaktadır. Bu sezon içerisinde rahat tunik modelleri ön plana çıkmaktadır.

En Çok Tercih Edilen Yazlık Tesettür Tunik Modelleri

22 Nisan 2022

Yazlık tesettür tunik modelleri, tesettür giyim sektörünün en önemli parçalarından birini oluşturmaktadır. Özellikle yaz aylarında giyebilmek için üretilmiş olan yazlık tunik modelleri oldukça rağbet görmektedir. 

Tesettür Tunik Modelleri

05 Nisan 2022

Havaların soğumasıyla birlikte artık kalın kıyafetlere doğru yönelim başladı. Tesettür giyim tercih eden kadınlar da tesettür tunik adı verilen uzun kollu, vücut hatlarını belli etmeyecek derecede bol ve uzun kıyafetleri tercih etmeye başladı.

Tesettür Tunik Seçimi Nasıl Olmalı

25 Mart 2022

Tesettürlü kadınların günlük hayatta tercih ettikleri kıyafetlerin başında tunikler gelir. Tunik modellerinin her biri hem klasik giyinmeyi hem de daha spor giyinmeyi seven kadınlara hitap eder.

Tesettür Tunik Modellerinde Modaya Bakış

02 Eylül 2021

Tesettür giyimde modanın vazgeçilmez parçalarından tesettür tunik tasarımlar her sezon dikkat çekmeye devam ediyor. Renklerin ambiyansının göz kamaştırdığı tunik modeller, her kadının her sezon giydiği parçalar arasında yerini alıyor.

Tesettür Tunik Tercih Ederken Nelere Dikkat Edilmedir?

27 Temmuz 2021

Tesettür tunik kadınların her mevsim vazgeçemediği parçalardan bir tanesidir. Tesettür tunik her mevsim giyilebilmesinden dolayı her zaman modasını koruyan bir parçadır. Hem günlük hem de şık olarak kombinlenebilen tesettür tunik, özellikle yaz aylarında oldukça fazla tercih edilir.

Yazlık Tesettürde Tunik Çeşitliliği

26 Temmuz 2021

 Günümüzdeki yüksek teknolojilerin beraberinde tekstil alanında sayısız yenilikler ortaya çıkmış ve tekstil sektörü de kendisini sürekli olarak yenileyerek geliştirmiştir. Tekstil sektörünün içerisinde yer alan tesettür giyim sektörü de kendini devamlı yenileyen alanlardan bir tanesidir. Bu yenilenme ile birlikte bu alanda çeşitli niteliklere sahip olan ürünler ortaya çıkmıştır.

1 2 3 4 5 .... 9 10 11
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.