sadsad x
asdasd
blogtr.jpg (267 KB)

Tesettürde Kapların Önemi ve Seçimi

06 Şubat 2019

Tesettür giyimde dış giyime kadınlar önem vermektedir. Dış giyim denildiğinde akla pardösü, ferace ve kap gelmektedir. Dolayısıyla kadınlar bu kıyafetlere biraz daha önem vermektedir. 

Tesettür Kap Modelleri İle Muhteşem Bir Sezon Geçirin

01 Kasım 2018

Bu yıl pardesülerin yerini alarak bayanlara daha modern bir görüntü katmak için yine moda dünyasını süsleyen tesettür kap modelleri, genç yaşlı her kesime hitap edebilen parçalardandır.

Tesettür Kap Modelleri İle En Çok Uyum Sağlayan Giysiler

26 Ekim 2018

Kış mevsiminin vazgeçilmez tesettür dış giyim ürünleri içerisinde en çok tercih edilen ve tesettürlü kadınların dışarı çıktığı zaman mutlaka tercih ettiği alternatifler arasında yer alan tesettür kap modelleri, birçok tesettür giyim ürünleri ile kolay kombin olabildiğinden dolayı kadınlar tarafından daha çok tercih edilmektedir. 

Tesettür Dış Giyim Kombin Önerileri

18 Ekim 2018

Tesettür modasında kadınların en fazla tercih ettiği ürünler arasında dış giyim ürünleri bulunmaktadır. Birçok ürün modeli alternatifleri arasında tesettürlü kadınlar çok kolay bir şekilde tesettür dış giyim ürünleri kombinleyebilmektedir.

Dış Giyim Ürünleri Neden Pahalıdır?

07 Mayıs 2018

Dış giyim ürünlerinde ki etiketler, bayanlar arasında en çok konuşulan konular arasındadır. Etiketlerdeki fiyatlar oldukça yüksektir. Bu neden ile birçok kadın yelek ve hırkaları dış giyim olarak kullanmakta.

2018 Yılı Dış Giyim Modası Nasıl Olacak?

20 Nisan 2018

Bayanlar her zaman güzel görünmek ve şık olmak isterler. Bu nedenle de giyim tarzlarına oldukça önem verirler. Moda dergileri okur ve modayı yakından takip ederek daha şık ve güzel olmanın yollarını öğrenirler.

Hangi Tesettür Kap Modelleri Bu Sene Beğeni Topluyor?

02 Mart 2018

Özellikle kış sezonu geldiği zaman dış giyim açısından birbirinden farklı tesettür kap modelleri büyük bir beğeni altında satın alınmaktadır. 

2018 Tesettür Kap Modelleri Nelerdir?

01 Mart 2018

 Tesettürlü bayanların en çok tercih ettikleri dış giyim elemanları kap ve pardösülerdir. Kap benzer amaçlar için kullanılsa da aslında keskin çizgilerle tesettür pardösülerden ayrılmaktadır.

En Trend Kaban Modelleri

18 Şubat 2018

En soğuk kış aylarında dışarı çıkarken mutlaka olmazsa olmazlar arasında yerini her sene alan birbirinden farklı model ve renkleri altında güzel bir uyum sağlamış olarak tasarımları gerçekleştirilen tesettür kaban modelleri bu yıl da hanımların huzuruna birbirinden güzel modeller kapsamında çıkmış görünüyor.

Yandan Düğmeli Şık Kap Modelleri

03 Ocak 2018

Tam bir görsel güzellik sunan ve orta kısmı yerine yan tarafında tasarımı gerçekleştirilmiş olan düğmeleri ile harika bir görsel veren bu tesettür kap modelleri yeni sezon itibarıyla oldukça sevilmiş bir durumdadır. 

2018 Sezonunun En Şık Tesettür Kap Modelleri

12 Ekim 2017

Şu sıralar havalar ne kadar iyi gitse de paltolarımı kaplarımı yavaş yavaş gardıroplarımızda yer almaya başladı. Bu hava da ne giyeceğim? diye soruyorsanız eğer bu sorunun cevabını yazımızda okuyabilirsiniz.

Kışlık Tesettür Kıyafetleriniz Hazır mı?

02 Ekim 2017

Havalar artık soğumaya başladı. Ve kışlıklarımızda yavaş yavaş çıkmaya başladı. Kışlıklar çıkmaya başladıkça eksikler ve eski olanlarda ortaya çıkıyor.

1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.