sadsad x
asdasd
blogtr.jpg (267 KB)

2018 Kap Modelleriyle En Şık Kombinler Sizin Olsun!

26 Eylül 2017

Tesettür giyimde birbirinden farklı model ve tasarımlar yavaş yavaş tanıtılmaya başlanıyor. Bunların başında da kap modelleri geliyor. 

Tesettür Giyimde Kap Modelleri

25 Eylül 2017

Hangisi tesettür giyimin temel taşlarından biridir? diye sorulsa sanırım cevap olarak kap modellerini söyleriz. Çok farklı çeşitlere sahip kap modelleri son yıllarda hanımların soğuk kış günlerinde en büyük favorisi olarak öne çıkıyor. 

Kap Giymenin İncelikleri

20 Eylül 2017

Ara mevsim olarak adlandıracağımız Sonbahar, hanımlarında giyim konusunda en çok aklını karıştıran mevsim olarak da ön plana çıkıyor. 

Göz Nuru Dantel Kap Modellerde Detaylanıyor

17 Ağustos 2017

Peblum kap modelleri dantel detaylar ile şıklığınıza yeni bir boyut kazandıracak. Moda Selvim kataloğunun taze üyesi kap modelleri ile vitrinini ışıklandırıyor. 

2017 Yazlık Kap Şıklığı

08 Ağustos 2017

Kap deyince akla gelen mevsim elbette ki genelde kış ayları oluyor ama aslında her mevsimin koşullarına göre renk ve desen de üretilen kap modelleri onu mevsimlik bir dış kıyafet haline getiriyor. 

Yazın Vazgeçilmezi Çiçek Desenli Kap Modelleri

15 Temmuz 2017

Havaların ısınmasıyla vitrinleri süsleyen yazlık kap modellerini de kendini yavaş yavaş göstermeye başladı.  Çoğu tasarımcı yazlık modellerinin hepsinde çiçek desenlerini kullandığından kap modellerinde de bu geleneği bozmadı.

En Özel Yazlık Kap Modelleri

10 Temmuz 2017

Yaz aylarında tesettürlü bayanların vazgeçilmez parçası olan yazlık kap modelleri, bu yılın özellikle genç kızları tarafından en çok tercih edilen modeli haline geldi. Bu yılın en çok rağbet gören kap modellerini bu yazımızda okuyabilirsiniz.

1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.