Tesettür Kap Şıklığı

Tesettür Kap Şıklığı

30 Kasım 2020

Yeni sezon modellerini yansıtan tesettür kap alanı adeta şıklık yarışına girmektedir. Pek çok yeni tasarımın bulunduğu tesettür modasında dış giyim ürünleri hem kullanılabilirlik alanında hem de şıklık alanında en beğenilen parçaları sunmaktadır. Bu sezon tesettür kap modellerinde yaka kısmı yapay kürk olan modeller şıklığın en temel yansıtıcılarından biridir. Kollarında da yaka kürkünün bulunduğu bu modeller hanımların abiye üzerlerine giydikleri parçalardan biridir. Son moda ürünlerinden biri olan yapay kürk detaylı kaplar, sezon içerisinde büyük yankı uyandırmaktadır.

Yapay Kürk Detaylı Tesettür Kap Renk Çeşitleri

Yaka kısmında yapay kürk bulunan kaplar, sezonun en beğenilen parçalarından biridir. Bu sezon renk seçeneklerinin de fazla olması hanımların kendi tarzlarında alışveriş yapmalarını sağlamaktadır. Taba ve açık kahve tonunda tasarlanan bu kap modellerinin canlı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Hardal sarısı, kırmızı ve mor renklerinde tasarlanan kürk detaylı kap modelleri, sade parça tasarımları ile muhteşem bir görünüm kazanmaktadır. Farklı kombin oluşturmak isteyen hanımların ilk seçeneklerinden biri mor tesettür kap modelidir.

Mor Renk Tesettür Kap Model Detayları

Mor renk tesettür kap modellerinde birden fazla detay bulunmaktadır. Yaka kısmında yapay kürk bulunan bu kap modellerinin kol kısımları sade ve kürk detaylı olmak üzere iki şekilde tasarlanmıştır. Diz boyuna gelen bu kapların etek kısmı hafif volanlı olarak ayarlanmış satışa sunulmuştur. Tesettür kap alışverişi yapacak olan hanımlar pek çok kıyafet ile kombin gerçekleştirebilecekleri ürünlerden biri olan mor renk kaplarda, yumuşak kumaş dokusuna adeta hayran kalmaktadır. Kumaşının yumuşak olması hem sonbahar hem de kış aylarında kişiye sıcaklık vermektedir.

Mor Renk Tesettür Kaplar İle Kombin Oluşturma

Mor renk tesettür kap modelleri ile kombin oluşturmak isteyen hanımlar, seçtikleri yan parçalarda sadelik aramaktadır. Kırık beyaz renk, kalın salaş kazaklar ile altına dar paça jean pantolon kombini yapılmaktadır. Üzerine alınan yapay kürk detaylı mor renk kap ise kombini canlandıran parçalardan biridir. Bu kombin önerisi içerisinde bulunan ayakkabı seçeneklerinden biri ise topuklu botlardır. Topuklu botlar kapın ve kombinin daha net bir şekilde görülmesini sağlayacaktır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.