sadsad x
asdasd
blogtr.jpg (267 KB)

Bu Yılın Tesettür Modası İkili Takımlar

29 Haziran 2017

Tesettür giyimde kurtarıcı parçalardan yanaysanız bu ikili modeller tam size göre. İkili takımları satın aldığınız zaman hem günlük olarak hem de gece dışarıya çıkarken rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yazlık Pardesü Modellerinde Hangi Kumaş Tercih Edilmelidir?

29 Haziran 2017

Zerafetinizi ve şıklığınızı tamamlayan pardesü modellerini sizlere sunuyoruz. Peki yazın sıcak günlerinde pardesü seçiminde nelere dikkat etmeliyiz?

Vücut tipine uygun tesettür elbise seçimi nasıl olmalıdır?

29 Haziran 2017

Her kadının vücut tipi farklıdır. Her kadının vücut tipi farklı olduğu gibi elbise seçimi de farklı olmalıdır. Bir kadın nasıl bir vücut yapısına sahip olduğunu biliyorsa elbise seçimi de bir o kadar kolay olur. 

Tesettür Günlük Elbise Modellerinde En Çok Tercih Edilenler?

28 Haziran 2017

Tesettür elbise modellerinde uygun fiyatlı almak her bayanın isteğidir. Uzun arayışlar, saatlerce bilgisayar başında geçirilen vakitler, online sitelerin sepetlerine atılan ürünler. Ve sonunda alınan tek bir tesettür elbise modeli… modaselvim.com işte sizi bu zahmet kurtarıyor.

 

 

2017 En Yeni Moda Günlük Tesettür Elbise Modelleri

23 Haziran 2017

Yazın gelmesi ve havaların ısınmasıyla beraber günlük tesettür elbise modellerinde de canlı renkler göze çarpıyor. Yazlık elbiseleri ve yazlık tesettür elbiseleri en uygun fiyata modaselvim.com’da ulaşabilirsiniz.

 

 

2017 Şal Kombinli Abiye Modelleri

23 Haziran 2017

Tesettür giyimde pratikliğe önem veren bayanların binlerce abiye kıyafet arasında en çok tercihi şal kombinli abiye modellerinden yana oluyor. Her rengini rahatlıkla bulabileceğiniz abiye modeller arasında bu yılın en çok satılanları işlemeli tasarımlar tercih ediliyor.

En Uygun Fiyatlı Abiye Modelleri modaselvim.com’da

23 Haziran 2017

Özel günlerin vazgeçilmez kıyafetleri arasında yer alan tesettür abiye modellerine en uygun fiyatla sahip olabilirsiniz. En modern tesettür abiye modeli satın almadan önce modaselvim.com internet sitemizi ziyaret etmenizi öneririz.

Yazın Ferace Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

23 Haziran 2017

Tesettür giyimde tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği model feraceler.. Yazlık ve kışlık olarak her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz. Peki ferace alırken nelere dikkat edilmesi gerekiyor?

Tesettür Giyimde Büyük Beden Şıklığı modaselvim.com’da

22 Haziran 2017

Büyük beden giyen bayanların en büyük zorluğu üstlerine tamda istedikleri gibi kıyafet bulamamalarıdır. Bide bu zorluğu yaşayan bayanların dışında tesettürlü büyük beden giyen bayanları düşünün. Sanırım bu yaşadıkları sorun ikiye katlanıyordur.

Tesettür Abiye Şıklığında En Uygun Fiyatlar modaselvim.com’da

22 Haziran 2017

2017 modasını yakından takip edenlerin vazgeçilmez online satış sitesi modaselvim.com’da yeni sezon tesettür abiye kıyafetlerini en uygun fiyata kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Tesettür Giyimde Spor Şıklığı Nasıl Olmalı?

22 Haziran 2017

Her kesim bayanın rahatlıkla tercih ettiği spor giyim, tesettürlü bayanlarında bir numaralı tercihidir. Her mevsim rahatlıkla kullanılan spor kıyafetler özellikle yazın sıcak günlerinde daha çok tercih ediliyor.

Hangi Ferace Modelleri Daha Çok Kullanılıyor?

22 Haziran 2017

Kadınların şık olmak için arayışta olacağı bir diğer kıyafet ise dış giyim için olanlardır. Her ne kadar bir ortam içerisine girerken üzerlerindeki kıyafetin estetik olarak kusursuz olması önemli olsa da ilk izlenim olan dış giyim kıyafetleri de önemli olmaktadır.

1 2 3 .... 69 70 71 72 73 74
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.