ModaSelvim Blog

Yeni sezonda Tunik Modellerimiz

01 Ağustos 2019

Tesettür giyimin önemli parçalarından biri olan tunikler oldukça modern çizgilere sahip olarak üretilmektedir. Günümüz tesettür giyimine önem veren kadınların vazgeçilmez kıyafetlerinden biri olmuştur. Tunikler oldukça şık ve zarif duruşa sahiptirler.

2019 Yılında Tesettür Şal Modası Nasıl Olacak?

30 Temmuz 2019

Tesettür giyimi tercih eden kadınlar kıyafetlerini şık bir şal modeli ile tamamlayabilirler. 2019 yılı yeni sezonda yepyeni tesettür şal modelleri mağazalarda ki yerini almış durumda.

Modaselvim Abiyeler İhtişam Dolu

29 Temmuz 2019

Tesettürlü bayanların özel gün ve gecelerde, söz, nişan, kına ve düğün davetlerinde giydiği en şık elbiseler tesettür abiye modelleridir. Günümüzde oldukça fazla tasarlanan bu kıyafetler, Osmanlı dönemini anımsatan, asil ve gösterişli elbiselerdir.

Tesettür Elbiselerde En Fazla Tercih Edilen Tasarımlar

26 Temmuz 2019

Tesettür elbiseler, birçok tesettürlü kadının kişisel zevkine uyacak şekilde bu sitede yer almaktadır. Bunun yanı sıra bu sitede yer alan tesettür elbise modelleri her daim en geniş seçenek yelpazesini barındırdığından dolayı her zevke hitap edecek tesettür elbise modellerini bulamamak neredeyse imkansızdır.

Tesettür Tunik ve Tercihler

25 Temmuz 2019

Tesettür giyimi tercih eden bayanlar için tesettür tunik vazgeçilmez bir giyecektir. Farklı firmaların farklı modellerde ürettiği pek çok tunik modeli mevcuttur. 

Şık Stil İçin Doğru Tunik Kullanmak

22 Temmuz 2019

Uyumlu olan bir kombin oluşturmayı arzu eden tesettürlü hanımlar, tesettür tunik modellerini en güzel tarzda kullanmaktadırlar. Tesettürlü hanımlarda rahatlık ve şıklığın bir arada olduğu tuniklerin üretiliyor olması oldukça önemlidir.

Tesettür Elbiselerinizi Aksesuarlar İle Detaylandırın

19 Temmuz 2019

Şık bir elbise modeli seçimi gerçekleştirirken muhakkak az ve ya çok aksesuar detayı tercih edilir. Tesettür elbisenin farklı yerlerine moda tasarımcıları tarafından yerleştirilen muhteşem tasarım altındaki aksesuarlar, şık bir bütünlük sağlamaktadır.

Tesettür Elbisede Şıklık Yakalamak

18 Temmuz 2019

Moda, her yıl değişik giyim parçaları ile hanımlara geniş bir alternatif yelpazesi sunmaktadır. Farklı zevklere hitap eden modeller, göz alıcı görüntüleri ile her konsept adına uygunluk sağlayan alternatifler sunmaktadır.

Tesettür Dış Giyimde Yeni Dokunuşlar

17 Temmuz 2019

Özellikle sonbahar ve kış sezon alışverişlerinde kadınların tercih ettiği dış giyim modelleri, birçok farklı seçeneğe ev sahipliği yapıyor. Online sipariş edilebilen bu ürünler, estetik tasarımları ve havaya uyum fonksiyonları ile birinci dereceden tercih edilenler arasındadır.

Modaselvim'de Tesettür Giyim Kampanyaları

15 Temmuz 2019

Tekstil sektöründe önemli bir paya sahip olan kadın giyiminin önemli bir parçası tesettür giyimdir. Kadınların büyük çoğunluğunun tercih ettiği tesettür giyiminde birçok çeşit ve farklılık mevcuttur.

Tesettür Giyim Abiye Öne Çıkan Detayları

12 Temmuz 2019

Giyim kreasyonlarında öne çıkan tesettür abiyeler, her gün farklı ayrıntılarla birleştirilmektedir. Kimisinde taş, desen ayrıntıları olurken, kimisinde düz kumaşlar kullanılmaktadır.

Tesettür Abiyede Kaçınmanız Gerekenler

10 Temmuz 2019

Abiye giymeyi herkes sever. Çünkü günlük yaşamınızda kendinize göstermediğiniz önemi, bir organizasyon esnasında gösterme fırsatı sunar.

1 2 3 4 5 6 .... 42 43 44
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.