ModaSelvim Blog

Tesettür Giyim Modasında İndirimli Fiyatlar

08 Temmuz 2019

Tesettür giyim modasında yaşanan yenilikler, herkesin zevkine uygun modeller ile bütün gözleri üzerine çekmiştir. Herkesi yaşına ve zevkine uygun parçaların bulunduğu tesettür giyim modası, bütçenize uygun seçeneklerle karşınıza çıkıyor.

Tesettür Kombinede Şal Uyumu

05 Temmuz 2019

Tesettür kombin, hanımların tesettür kıyafetlerini tercih ettiklerinde en fazla merak ettikleri konuların başında gelmektedir. Tesettür kombini sağlamanın pek çok yolu bulunur. 

Tesettür Giyimde Modern Dokunuşlar

04 Temmuz 2019

Gün boyunca belirli aktiviteler için standart kıyafetler kullanılırken, kısa bir ziyarette kıyafet değiştirmek gerekir. Günlük yaşamda şık olmak kadınlar için aslında zor değildir.

Tesettür Giyimde Gözde Tunik Modelleri

02 Temmuz 2019

Tesettürlü hanımlar, tunik adına hassas davranmakta ve zarif görünüm sağlayan tesettür tunik modellerini tercih etmektedirler. Stillerinden ödün vermeyen tesettürlü hanımlar, tercih etmiş oldukları tesettür tunik tasarımlarıyla stillerine ne kadar düşkün olduklarını gösteriyor. 

Farklı Mevsimler İçin Ferace Modelleri

01 Temmuz 2019

4 mevsim keyifle ve rahatlıkla kullanıldığından dolayı ferace modelleri çok fazla tercih edilir. Böylece hem kış hem de yaz aylarında farklı amaçlarla birçok yerde konsepte uygun güzel bir kombin yaratılabilir. 

Günlük Özel Tesettür Elbiseler

21 Haziran 2019

Gün içerisinde kolayca hazırlanıp dışarı çıkmak ve bunu şık bir görüntü altında gerçekleştirmek çok önemlidir. 

Ferace Modellerinde Renk Kombini

19 Haziran 2019

Başlı başına bir elbise olarak tercih edilmesinin yanı sıra, tek başına her mevsim ferace modelleri dış giyim olarak da kullanılabilmektedir. 

Ferace Çeşitleriyle Kombin Yapmak

17 Haziran 2019

 Farklı mevsimlerde giyim parçalarını bir arada kullanım imkânı tanıyan kombin, bir yere giderken hazırlık konusunda büyük kolaylık tanımaktadır. 

Genç Kesime Hitap Edecek Harika Ferace Modelleri

14 Haziran 2019

Daha cıvıl cıvıl model tasarımları ve aksesuar ile desen seçenekleri üzerinden, genç nesil için harika ferace çeşitleri beğeniye sunulmuş durumda.

En Moda Tunik Modelleri

13 Haziran 2019

Özgün ve dikkat çeken, modern tasarımlar ile üretilen tuniklerin, rahat oldukları kadar şık oldukları da söylenebilir. Göz önünde olan tesettür tunik modelleri içerisinde gömlek yakalı ve tül ayrıntılı tunik modelleri bulunmaktadır.

Özel Tasarım Abiye Modelleri

11 Haziran 2019

Abiye seçimi yaparken elbette tamamen özgün tasarım altında tercih gerçekleştirmek büyük öneme sahiptir. Gidilmek istenen bir mekan içerisinde başka kimsede olmayan, hiç benzemeyen farklı abiye çeşitleri tercih edilmelidir. 

Günlük ve Her zaman Klasik Tesettür Giyim

10 Haziran 2019

Tesettür giyim kombinlemek kolay gibi gözükse de aslında en çok zorlanılan giyim konularındandır. Fiyatlarının çok yüksek olması da giyinme konusunda biraz zorlamaktadır. Tesettüre yeni girmiş olanlar özellikle bu konularda çok fazla sıkıntı yaşamaktadır.

1 2 3 4 5 6 7 .... 42 43 44
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.