sadsad x
asdasd
blogtr.jpg (267 KB)

Tesettür Giyim Modası

21 Haziran 2022

Tesettür, Müslüman kadınların İslamiyet'e göre giyinmesidir. Son yılların en hızlı gelişen sektörleri arasında tesettür giyim sektörü bulunmaktadır.

İlkbahar-Yaz Tesettür Modası

15 Haziran 2022

Modaselvim’de bu sene ilkbahar yaz tesettür modası olarak canlı ve açık tonlar tercih edilmekte, hem soft (pastel) hem de dinamik ve canlı renkler tercih edilmektedir. Ön plana çıkan bu model ve renkler sıcak havalara serinleten fiyatlar adlı sembolüyle müşterilere oldukça güzel ve cep yakmayacak fırsat ve kampanyalarıyla gelmektedir.

İlkbahar Ve Yaz Aylarının Vazgeçilmez Tesettür Giyim Modelleri

09 Haziran 2022

lkbahar ve yaz aylarında en çok tercih edilen tesettür giyim modelleri abiye, elbise, tunik, etek, ferace ve bluz gibi parçalardır. Birçok farklı renk ve model seçeneği bulunan tesettür elbise modelleri özellikle ilkbahar yaz tesettür modası ve kombinlerinin vazgeçilmez parçalarından biridir.

Modaselvim.com Da Yeni Sezon

06 Haziran 2022

Tesettür (kapalı bayanların tercih ettiği giyim) modası her geçen gün değişmekte, çeşit ve kapsam olarak arttırılmakta ve güzelleşmektedir. Modaselvim.com sitesi de kendini bu yeni sezon tesettür olarak adlandırdığı yeni parça ve kıyafetlere, birbirinden farklı desenlere ve takımlara hazırlamış ve müşterilerine sunmuştur. 

Tesettür Modasında Yeni Parçalar

30 Mayıs 2022

Tesettür parçalar son zamanların en modern ve şık ürünleri olarak satışa çıkarılmaktadır. Yeni sezon ürün seçenekleri ile beraber tesettür kombinler oluşturmak çok daha hızlı ve kolay hale gelmektedir.

Yazlık Tesettür Ürünleri Nasıl Kombin Edilmeli ?

24 Mayıs 2022

Sıcak ayların gelmesi ile birlikte moda sektörü de hareketlenmeye başladı. Tesettür sektöründe sunulan özel ürünler sayesinde her bayan kendi tarzını yazın da ön plana çıkarabilecek.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.