sadsad x
asdasd

Nişan Organizasyonlarında Hangi Abiye Modeli Tercih Edilir?

24 Mayıs 2017

Bayanların önemi aktivitelerden biri olan ve kıyafetleri ve tarzları ile bulunduğu ortamda dikkat çektikleri nişan organizasyonlar, tesettür abiye kıyafeti tercihleri ile özel birer etkinliğe dönüşüyor.

Tesettür Abiye Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

24 Mayıs 2017

Tesettür abiye seçimi yapılırken birtakım önemli kriterler göz önünde bulundurularak etkin ve doğru şekilde tesettür abiye seçimi yapılır. Tesettür abiye seçiminde bayanların dikkatli olması gereken noktaları özetlersek şu konulara değinebiliriz.

En Çok Tercih Edilen Tunik Modelleri Nelerdir ?

24 Mayıs 2017

Her bayanın dolabında mutlaka tunik bulunmaktadır. Sadece tesettürlü bayanların şıklığı olarak görülmemektedir. Çünkü her kadının tunik tercih ederek şık olma ihtimali oldukça yüksektir.

Tesettür Abiyenizde Gösteriş Mi Sadelik Mi Arıyorsunuz?

24 Mayıs 2017

Sıcak güneşin yüzünü göstermeye başladığı bu günlerden itibaren artık mezuniyet törenleri, balolar, nişan ya da düğün törenleri kutlamaları da başladı. Bu tarz eğlence törenlerinin de tabiî ki bir numaralı seçenekleri arasında tesettür abiye modelleri yer almakta. 

Ferace Modellerine Ne Kadar Hakimsiniz?

24 Mayıs 2017

Farklı modelleri hakkında neler biliyorsunuz? Bilmediklerinizin yanında kullandığınız modeller sezona ve ortama ne kadar uyum sağlıyor belki hiç düşünmediniz. Moda tasarım gelişiyor.

Davetlerin Favori Abiye Modelleri Nasıl Olmalıdır ?

24 Mayıs 2017

2017 sezonunda en çok merak edilen modeller arasında tesettür abiye modelleri bulunmaktadır. Davetler için özel olarak satın alınan bu modellerin hem kadınların ten rengine hem de beden ölçülerine uygun olması çok önemlidir. 

2017 Tesettür Abiye Modelleri

23 Mayıs 2017

Yaz gelirken artık düğün hazırlıkları da büyük bir hızla devam etmektedir. Yaz ayları geldiği zaman gidilecek düğünler de bu yüzden oldukça fazladır ve bu tür yerlerde de birbirinden değişik ve güzel abiye çeşitleri giyilir.

1 2 3 .... 45 46 47
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.