Yeni Sezon Pardesü Modelleri Nelerdir?

Yeni Sezon Pardesü Modelleri Nelerdir?

10 Kasım 2023

Farklı mevsimde ve sezonda giyilebilmesi sebebi ile seçilen giyim seçenekleri arasında pardesü ürünleri de tercih edilmelidir. Kadın ve erkek olmak üzere pek çok müşterisinin memnun kalıp şık bir şekilde üstünde taşımasını sağlamaktadır.

Dört mevsim pardösüleriyle tarzlarını ortaya koymayı seven kadınlardan, stiliyle çarpıcılık ortaya koymaları da mümkündür. Pardösüler farklı tasarım, renk ve de beden seçenekleri ile müşterilerin ihtiyaçlarını rahatça karşılar.

Pardösü Modelleri Nelerdir?

Günümüzde kullanılan pardesü modelleri, farklı stillerde, çeşitlerde üretilen dış giyim parçası olur. Klasik modeller, geleneksel modeller ve zamansız tarzı pardösüler temsil eder. Düz, uzun ve de düz kesimli tasarıma sahip olan ürünlerdir. Ön tarafı düğmeli ya da fermuarlıdır. Ayrıca resmi ya da günlük giyim için de tercih edilmektedir. Kemerli modeller, genelde belde bir kemer ve kuşakla tamamlanır.

Asimetrik modeller ise, ön tarafında dikkat çekmekte olan bir kesime sahip olur. Ön tarafın bir bölümü daha uzun ve farklı şekle sahip olabilir. Ayrıca kapüşonlu pardösü modeller baş ve de boynu korumak için de entegre edilmiş parça kullanılarak tasarlanmaktadır. Düğmeler ise pardösüyü kapatmaya destek olur bunun yanı sıra şık bir görünüm sunmaktadır.

Yaz Aylarında Tercih Edilen Pardösü Modelleri Nelerdir?

Sıcak havalarda, yaz aylarında giyilebilecek daha hafif ve de nefes alabilen çeşitlerin tercih edilmesi gereklidir. Yaz sıcaklarında terletmeyen, hafif kumaşa sahip pardösüler bu durumda öne çıkmaktadır. İnce pamuklu ya da keten kumaşlardan tasarlanmakta olan modeller her zaman serinlik sağlar.

Ayrıca uzun kollu olan ürünler yerine kısa kollu olan ürünler tercih edilebilmektedir. Kısa kollu tasarımlar fazla hava sirkülasyonu sağlamaktadır ve bu ürünler serinlik hissi verirler. Yaz aylarında, sıcak havalarda, uzun olmayan pardösüler öne çıkmaktadır. Diz hizasında ya da üstünde biten pardösü modelleri, yazın kullanıma uygun olmaktadır.

Açık renkli ürünler, güneş ışığını az emerler ve sıcaklık hissini azaltırlar. Pamuklu, viskoz ve keten gibi doğal liflerden yapılan ve ya teknik kumaşlar imal edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Yaz aylarında pardösü seçimlerinin sıcak hava koşullarını, kişisel tercihleri göz önünde bulundurup yapılması oldukça önemlidir.

Tüm ürünlerimizi görmek için https://www.modaselvim.com/pardesu-manto  sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.