sadsad x
asdasd
Tesettür Elbise Trendleri Nelerdir?

Tesettür Elbise Trendleri Nelerdir?

27 Nisan 2018

Farklı tarzlara hitap eden tesettür elbise modelleri Modaselvim sitesinde yer almaktadır. Elbiselerin kadınlara sunduğu değişik tarz ve tasarımlar seçim yapma sürecini daha da kolaylaştırmaktadır. Bu sezon tesettür elbise kategorisinde ön plana çıkan trendler arasında kıyafetlerin üst bölgesinde yer alan çeşitli detaylar göze çarpmaktadır. Bu detaylar arasında en çok tercih edilenler ise; dantel, işleme ve çiçek desenleridir. Bunun yanında pastel renklerin kullanımı da trendler arasında yer almaktadır.

 

 Elbiseler Üzerindeki Detaylar

 

            Günlük hayattan özel davetlere kadar her türlü konsepte uyum sağlayan tesettür elbise modelleri Modaselvim sitesi tarafından satışa sunulmaktadır. Kadınların farklı tarzlarına hitap etmesi için farklı detaylar elbiseler üzerinde kullanılmıştır. Bel bölgesinde kemer şeklinde kullanılan dantel detayı sade bir renge sahip olan elbiseye çok farklı bir görünüm kazandırmış ve şıklığın bu detay ile tamamlanması sağlanmıştır.

 

            Dantel detayının moda olması ve kadınlar tarafından çok fazla tercih edilir hale gelmesi sitede yer alan elbiselerin farklı bölgelerinde bu detayın kullanılmasına yol açmıştır. Bunun yanında omuz ve göğüs bölgesinde yer alan işlemeler de elbiseye daha gösterişli bir hava kazandırmıştır. İşlemelerin oluşturduğu yoğun ışıltı elbiseyi özel günlerde giyilebilecek bir konuma getirmektedir. İşleme detaylarının olduğu elbise modelleri daha gösterişli bir havaya sahip olduğu için nişan, düğün veya mezuniyet tarzı özel günlerde rahatlıkla giyilebilir.

 

            Son olarak günlük hayatta kadınların canlı bir hava yaratmak için tercih ettikleri çiçek desenleri de sitede bulunan elbiselere yansımıştır. Tesettür elbiselerin her yerinde kullanılan çiçekler oldukça havalı bir görüntü yaratmış ve elbiseyi günlük hayatta kullanıma uygun hale getirmiştir.

 

 Pastel Renkler İle Modern Bir Görünüm

 

            Sezonun modası olan pastel renkler sade bir görüntü oluşturmakla kalmayıp aynı zamanda daha modern bir hava yaratılmasında önemli bir rol oynamaktadır. Bu çok sade renkler ile tesettür elbise modelleri kadınların daha masum ve kadınsı bir havaya sahip olmalarına katkı sağlamaktadır. Genellikle tek renkten oluşan elbiseler açık tonlardaki renk kullanımı ile sezonun modern modasını yansıtmaktadır. Kadınların daha feminen bir tarza sahip olmasında önemli bir role sahip olan bu elbiseleri Modaselvim sitesinden satın alabilirsiniz!

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.