En Modern Abiye Seçimleri İçin 3 Stil Önerisi

En Modern Abiye Seçimleri İçin 3 Stil Önerisi

15 Ağustos 2018

Davetlerin ve özel günlerin vazgeçilmez parçası olan abiyeler söz konusu olduğunda tüm moda severlerin ayrı bir dikkat ve özen gösterdiği bilinen bir gerçektir. Mesele tesettür abiye olunca durum biraz daha ciddileşiyor ve mükemmel görünmekle rüküş görünmek arasında gidip gelme riskiniz daha da artıyor. Bu sebeple modern tercihler yapmalı ve bu tercihlerinizi şekillendirirken nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmelisiniz.

 

 İşte işinizi kolaylaştıracak birbirinden önemli 3 stil önerisi:

 

 Zarafetten Vazgeçemeyenlerin Buluştuğu Adres Balık Abiyeler

 

            Abiye deyince endamınız yürüsün, zarafetiniz konuşsun ama sınırı da fazla aşmayım diyorsanız sizin için yanıp sönen şık balık abiyeler olacaktır. Balık abiye deyince gözünüz korkmasın. Vücudunuza tamamen yapışan ve bütün hatları belli eden abiyeler bizim konumuz değil. Aynı kesimde ancak belden kalçaya dek uzanan ikinci kat kumaşla son derece özgün ve şık modeller bu yazının konusunu oluşturmaktadır. Diz kapaklarına dek dar uzanan bir elbiseyi astar gibi düşünüp üzerine aynı kumaştan kat kat dökümlü bir parça eklediğinizde hem şık hem zarif hem de herkeste göremeyeceğiniz bir görüntüye imza atmış olacaksınız. Özellikle koyu ve pastel renklerde yapacağınız seçimler sizi son derece şık ve göz alıcı gösterecektir.

 

 Taşlı İşlemelerin En Güzel Yorumlanmış Hali

 

            Abartılı kıyafetler kullanmayı seven ve dolabı da gösterişli kıyafetlerden oluşan moda takipçileri için tesettür abiye tercihleri de şüphesiz aynı çizgide olacaktır. Elbise üzerine işlemelerin oldukça popüler olduğu bu dönemde günlük kullanımda nakış işlemesi göz önünde iken abiyelerde taş işlemesi karşımıza çıkacaktır. Ancak bu zamana dek abiyelerde en yaygın görülen parçalar yaldızlı işlemeler olup, kıyafetin havasını tamamen arabesk ve rüküş bir noktaya taşımaktadır. Modern tercihlerin gözde olduğu bu sezon için ise taştan vazgeçemeyenler için iyi bir haberimiz var. Abiyenizle aynı renk taşlardan yapılan işlemeler hem modern, hem gösterişli hem de şık görünmenizi sağlayacaktır. Özellikle lacivert ve lila gibi renklerde çok iyi sonuç veren aynı renk taşlardan yapılan işlemeler özel günlerde taş tutkunlarının tercihi olabilir.

 

 Tüllerle Prensesler Gibi Görünün

 

            Bazen düz bir abiyeye eklenecek ufak bir parça kıyafetinizi bambaşka bir yere çıkarabilir. Abiyelerde fazlaca kullanılmaya başlayan tül parçalar tesettür abiye tasarımlarına da eklenince ortaya kusursuz sonuçlar çıktı. Kollardan ya da omuzlardan uzanan uzun tül parçaları soft, açık renkli abiyelerde prenses havasına büründürürken, mor ve siyah gibi koyu renklerde son derece güçlü bir duruşa sahip olmanızı sağlayacak. Abiye seçimlerinde kararsız kalan ya da kötü sonuçlara sebep olacak tercihler yapanları bu sorunlardan uzaklaştıracak, en farklı tasarımlardan oluşan stil önerilerini değerlendirebilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.