sadsad x
asdasd
blogtr.jpg (267 KB)

Yeni Sezon Trençkot Modelleri Nelerdir?

27 Eylül 2019

Sonbahar sezonunun yavaş yavaş açılması ile birlikte yeni tesettür dış giyim parçaları da raflarda yerini almaya başlamaktadır. Sonbahar aylarında dış giyim ürünleri arasında şüphesiz trençkot en çok tercih edilen parçalardandır. 

Tesettür Kaban Modasının En Dikkat Çeken Modelleri Hangileridir?

23 Eylül 2019

Saygın modacıların dokunuşları ile özgünlük kazanan kabanlar, haftanın her günü tesettürlü kadınların dış giyimine eşlik etmektedir. Her tarzı yansıtan tesettür kaban modellerini ön plana çıkaran sahip olduğu detaylarıdır. 

Tesettür Dış Giyimde Yeni Dokunuşlar

17 Temmuz 2019

Özellikle sonbahar ve kış sezon alışverişlerinde kadınların tercih ettiği dış giyim modelleri, birçok farklı seçeneğe ev sahipliği yapıyor. Online sipariş edilebilen bu ürünler, estetik tasarımları ve havaya uyum fonksiyonları ile birinci dereceden tercih edilenler arasındadır.

Tesettür Dış Giyim İle Farkınızı Hissettirin

18 Nisan 2019

Dünya da olduğu gibi muhafazakar kadınların ülkemizde de tercihi olan tesettür giyim kendi içinde kocaman bir sektör haline geldi.

Yeni Sezonun En Şık Tesettür Pardesü Tasarımları

04 Mart 2019

Tesettür giyim anlayışına en uygun olan parçalardan birisi de tesettür pardösüler olmaktadır. Tesettür pardösüler her senenin modasına uygun olarak tasarlanarak tesettürlü kadınların beğenisine sunulmaktadır.

Sezonun En İddialı Tesettür Giyim Tasarımları

15 Şubat 2019

 Tesettür giyim tarzını tercih edenler için günlük hayatı kolaylaştıracak olan bir çok yeni tasarım yine göz doldurmaya devam ediyor. 

Tesettür Dış Giyimin En Gözde Parçaları

11 Şubat 2019

Mevsim koşullarına göre hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda rahatça kullanabileceğiniz bir model olan abayaları kolayca giyebiliyorsunuz. 

Tesettür Dış Giyim Modasında Son Trendler

21 Ocak 2019

Soğuyan havalar ile beraber tesettür dış giyim modası da yeni yılın trendlerine göre yenilenmiştir.

Soğuk Havalarda İçinizi Isıtacak Tesettür Kaban Modelleri

10 Ocak 2019

Kabanlar sonbahar ve kış aylarının olmazsa olmaz dış giyim ürünüdür. Kabanların soğuk havaya karşı kişiyi korumasının yanı sıra oldukça şık ve modern bir hava katmalıdır.

Yeni Sezonun En İddialı Tesettür Pardesü Tasarımları

07 Aralık 2018

Tesettür giyim anlayışına en uygun parçalardan biri olan ve her yılın modasına uygun olarak tekrar yenilenip sizlerin beğenisine sunulan pardesü modelleri, vazgeçilmez kıyafetler arasında yer alıyor.

Dış Giyim Kategorisinde Ferace Modelleri

05 Aralık 2018

Hanımların dış giyim kategorisinde ve vitrinlerinde sık sık incelediği ve uygun fiyatları ile birlikte artık satın alınmaları çok daha kolay olan ferace modelleri bu yıl da yenilenen tasarımları ile göz kamaştırıyor.

Tesettürlü Pardesü Modelleri

03 Aralık 2018

 Tesettürlü bayanlar için dış giyim kategorilerinin başında gelen tesettür pardesü modelleri için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

1 2 3 4 5 6 7
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.