sadsad x
asdasd
blogtr.jpg (267 KB)

Tesettür Pardesü Modası

12 Mayıs 2021

Tesettür giyim kategorilerinden biri olarak hazırlanan pardesü kategorisi, herkesin tarzına uyacak parçalar sunmaktadır. Dış giyim ürünleri arasında rahat kullanımı ve model seçenekleri ile bilinen pardesü pek çok farklı tarza hitap etmektedir. 

Modaselvim'de Dış Giyim

03 Mayıs 2021

Kalitesiyle ve ekonomik fiyatlarıyla bilinen Modaselvim, uzun yıllardır sahip olduğu tecrübesiyle birçok yere ulaşmaktadır. Çeşit çeşit tesettür kıyafetin bulunduğu markada aksesuardan abiyeye pek çok kıyafet bulunmaktadır.

Trençkot Şıklığını Moda Selvim İle Yakalamaya Hazır Mısınız?

22 Nisan 2021

Tesettür modasının öncü isimlerinden olan Moda Selvim yeni sezonda da farklı kategorilerdeki ürünleri sizlerle buluşturuyor. İlkbahar-yaz sezonun başlamasıyla, havaların ısınmasıyla dış giyimde değişikliklere gidiliyor.

Trençkot Nedir, Satın Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

15 Nisan 2021

Trençkotlar özellikle son zamanda oldukça popüler olmuştur. Trençkot genellikle su geçirmez kumaşlardan yapılır.

Moda Selvim Mevsimlikler

23 Mart 2021

Mevsimlik olarak alınan kıyafetlerin doğru bir şekilde seçilmesi önemlidir. Şöyle ki, bir mevsim geçişi söz konusu olduğu için havanın sıcak ya da soğuk olması değişkenlik gösterebilmektedir.

Tesettürlü Kadınlar Kış Aylarında da Çok Şıklar!

25 Şubat 2021

Kadınlar kendini her dönemde şık görmek isterler. Çeşit çeşit kombinler, şık tasarımlar, kendi tarzlarına uygun kıyafetler seçmek kadınların vazgeçilmezidir. 

Pardesü Tahtından Kolay İnmeyecek

17 Şubat 2021

Her toplumda, her yaşta kadının kolaylıkla kullandığı bu giyim parçası pratik özelliği ile ilk giyilmeye başlandığı yıllardan beri kadınlar tarafından sevilmiştir. Sevilmesi beraberinde çok yaygın olarak kullanılmasını da getirmiştir.

Kadın Giyiminde Pardesü

12 Şubat 2021

Serin havalarda giysi üstüne giyilerek kullanılan, genellikle ince kumaştan üretilen üst giysidir. Pardesü sözlük anlamı Türk dil kurumu sözlüğünde "Pardösü" olarak tarif ediliyor.

En Çok Tercih Edilen Kaban Renkleri

03 Şubat 2021

Kış denilince akla ilk gelen parçalardan bir tanesi de kabandır. Günümüzde çok fazla çeşidi bulunan kabanın birçok da boy seçeneği bulunduğu için isterseniz etekle isterseniz pantolonla isterseniz de boydan giyebilirsiniz. 

Pardesü Alışverişine Çıktığımızda Hangi Etkenlere Dikkat Etmeliyiz?

27 Ocak 2021

Pardesü kadınların ve erkeklerin giyim kuşamlarında kullandıkları, omuzlarından ayaklarına kadar uzanan ve uzun kollu hem yazlık olan hem de kışlık modelleri olan, elbiselerin üstüne giyilen bir çeşit kıyafettir. Pardesü özellikle muhafazakar giyinen hanımların dışarı çıktıklarında giymeyi tercih ettikleri ve renk renk desen desen modelleri bulunan bir türdür.

Tesettür Dış Giyim Çeşitleri

25 Ocak 2021

Birçok tesettürlü hanım için en önemli parça tesettür dış giyim olabilir. Günümüzde her yaş grubuna özel tesettür dış giyim modelleri, renkleri ve bedenleri mevcuttur.

Peki, 2021'in Kaban Modası Nasıl Olacak?

20 Ocak 2021

2021 yılına girmemizle beraber kış aylarının olmazsa olmazı yeni kaban modelleri yavaştan belli olmaya başladı. 2020 yılından itibaren başlayan bu yeni kaban trendi 2021 yılında da devam edecek gibi duruyor.

1 2 3 4 5 6 7
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.