sadsad x
asdasd
Yeni Sezon Trençkot Modelleri Nelerdir?

Yeni Sezon Trençkot Modelleri Nelerdir?

27 Eylül 2019

Sonbahar sezonunun yavaş yavaş açılması ile birlikte yeni tesettür dış giyim parçaları da raflarda yerini almaya başlamaktadır. Sonbahar aylarında dış giyim ürünleri arasında şüphesiz trençkot en çok tercih edilen parçalardandır. Trençkot asillik ve modern görünüm sağlamaktadır. Yeni sezon tesettür giyimde trençkot modelleri her tarza hitap edecek tarzda düzenlenmiştir. Renkli tarzı olan kişiler için her renkte trençkot modelleri bulunmaktadır. Rengin yanı sıra bu sezon puantiyeli kumaş trençkotlar tekrar raflarda yerini almaktadır.

 

 Klasik görünüm seven kişiler için taba rengi, kahverengi, bez ve vizon renklerinde beli kemerli trençkotlar yeni sezonda bol göstermektedir. Daha sade tarzı olan kişiler için düz siyah ya da düz beyaz trençkotlar bulunmaktadır.

 

 Trençkot İle Sade Görünüm Elde Etmek İçin Nasıl Kombin Yapılır?

 

 Sade tarzı olan kişilerin görünümleri daha modern ve Avrupai olmaktadır. Bu görünüme sahip olmak isteyen kişiler, doğru parçaları birbirleri ile kombinleyerek modern bir tarz oluşturabilir. Yeni sezon tesettür giyimde trençkot modelleri arasında hiç eskimeyen bir model olan düz kemerli trençkot ile kombin yapabilirsiniz. Taba rengi trençkot alarak içinize uygun kıyafetler seçebilirsiniz.

 

 Sonbahar aylarında uzun beyaz tunik ya da kazak üst giyim için doğru seçenek olacaktır. Altına İspanyol paça kot pantolon ile modern görünümü yakalayabilirsiniz. Dolgu topuk ayakkabı ya da topuklu bor proporsiyonunuzun daha iyi gösterecektir. Bu tarza en uygun taba renk el çantası ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

 

 Renkli Trençkot Kombinleri Nasıl Yapılır?

 

 Tarzı daha renkli ve cıvıl cıvıl olan kişiler için renkli trençkot kombini yapmak oldukça eğlencelidir. Trençkotunuzun rengine uygun ya da aynı renkte üst ve alt parçaları seçerek takım görünüm elde edebilirsiniz. Bu görünümün dışında daha zıt renkler tercih ederek görünümünüzü eğlenceli hale getirebilirsiniz. Özellikle bu tarz renkli trençkotlarda, aynı renk pantolon giyerek üzerine sade renk kazak tercih edebilirsiniz.

 

 Dikkati tek bir yere çekmek isteyen kişiler için üst ve alt parça tamamen sade renklerde ve modellerde olmalıdır. Böylelikle dikkatler sadece renkli trençkotta olacaktır. Bu sadeliği desenli trençkot kombini yaparken de rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.