sadsad x
asdasd
blogtr.jpg (267 KB)

Tesettür Dış Giyim Dünyasında Yaşanan Yenilikler

27 Kasım 2020

Günden güne gelişme göstermekte olan tesettür dış giyim modasında bu sezon da birbirinden özel parçalar dikkatleri üzerine çekiyor. Tüm beden tiplerine uygun alternatiflerin aynı anda yer aldığı tesettür dış giyim modası ile bu yıl rahatınızdan vazgeçmeden şık görünmenin keyfine varabilirsiniz.

Yeni Sezon Tesettür Kıyafet Parçaları

14 Ekim 2020

Yeni sezonun gelmesi ile birlikte pek çok kadın kıyafet alışverişi yapmaktadır. Kendi tarzına en uygun ürünleri arayan hanımlar sezon başında vitrinlerde yer alan kıyafetler arasında özel seçimler yapmaktadır. 

Tesettür Dış Giyim

14 Eylül 2020

Tesettür giyimin en önde gelen ve ayrılmaz parçalarından olan tesettür dış giyim, genellikle uzun ve kimi zaman önü kapanabilen bir dış kıyafetten ibarettir. Bu ürünler ferace ve pardösü gibi modeller olabileceği gibi, kap trençkot ya da kimono gibi modeller de olabilmektedir.

Tesettür Alışveriş Sitelerinin En Popüler Parçaları Neler ?

23 Nisan 2020

Tesettürlü bayanların tarzına yanıt verecek modelleri ile modayı süsleyen tesetttür giyim parçaları, ayrıcalıklı bir duruş kazanmanıza imkan tanıyor. Konforla şıklığı aynı anda yaşamanız için özel çizgilere sahip olan tesettür giyim modası, her ortamda kendini fark ettirmeyi başarıyor. 

Yılın En Trend Kışlık Tesettür Modelleri

12 Nisan 2020

Kış aylarını en şık ve konforlu şekilde tamamlamanız için bu sezon bir çok farklı tasarımı bir arada bulabilirsiniz. Herkese ve her ortama uygun alternatiflerin yer aldığı tesettür kış modası, yeni sezona oldukça iddialı bir giriş yapıyor. 

Tesettür Giyim Modasında İlgi Uyandıran Yenilikler

05 Nisan 2020

Tesettürlü kadınların şıklığı ve konforu bir arada yaşamaları için her yıl yenilenen moda dünyası, bu yılda da bakışları üzerine çekmeye devam ediyor. Birçok sayıda alternatife bir arada sahip olan tesettür giyim modası, tüm zevkler için birbirinden başarılı çözümler sunmaktadır.

Modaselvim'de Pardesü - Ferace Modelleri

02 Şubat 2020

Geçmişten günümüze kadar gelen dış giyim parçalarından olan ferace tasarımları her zaman bayanların ilgisini çekmektedir. Zengin modelleri ile birçok farklı çeşitleri bulunan pardesü ferace modelleri daima en favori parçalar arasında yer almaktadır.

Tesettür Dış Giyim Modasında Dikkat Çeken Tasarımlar

07 Ocak 2020

Tesettür dış giyim modasında yaşanan yenilikler, herkesin kendi tarzına uygun parçaları kolaylıkla bulabilmesine olanak tanıyor. Her zaman gözleri üzerine çeken tesettür dış giyim modası, zengin model seçenekleri ile birlikte vitrinlerdeki yerini alıyor.

Tesettür Giyimde Kapların Yeri

01 Ocak 2020

Kap tesettür giyimde oldukça çok tercih edilen bir dış giyimdir. Hatta dış giyimde en çok tercih edilen modeldir. Özellikle genç kadınların tercihidir. 

En Şık Tesettür Kabanlar

16 Aralık 2019

Kadın giyiminde her geçen gün yenilikler oluyor. Günümüzde hızla gelişen kadın giyimi mevsimlere göre değişiyor. Özellikle kış mevsiminde kaban, mont ve pardesüler çok fazla giyiliyor.

Yeni Sezon Tesettür Giyim Kap Modelleri

09 Aralık 2019

Tesettür dış giyim ürünlerinden olan ve kap modelleri arasında en havalı görünümü sağlayan kaplarımız yeni sezonda pek çok modeli ile askıda yerini almaktadır. 

Şık Tesettür Kap Tasarımları

27 Kasım 2019

Günümüzde tesettürlü hanımların en sık giydiği dış giyim ürünlerinden olan tesettür kap, modayı yansıtan yeni modelleri ile vitrinlerde yerini almaktadır.

1 2 3 4 5 6 7
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.