sadsad x
asdasd
Yeni Sezon Yaz Tesettür Modası Önerileri

Yeni Sezon Yaz Tesettür Modası Önerileri

14 Haziran 2021

Tesettür giyim kombinleri yapılırken en önemli nokta renklerdir. Ayrıca giyilen kıyafetlerin uyumlu olması oldukça önemlidir. Tesettür giyimde üst bol ise alt dar olmalıdır.

Bu estetik görüntü açısından oldukça önemlidir. Aşağıda yaz tesettür modası için renk uyumları ve kombinlerden bahsedilmektedir.

Tesettür Giyim Moda Renk Tercihleri

1. Yaz canlılığını yansıtan pembe rengi yazlık tesettür kombinleri için kullanılmaktadır. Kişiler pembe kıyafet tercihleri ile özgüveninizi yenileyebilmektedir.

2. Yaz tesettür modası için yeşil rengi her zaman çok tercih edilmektedir. Yaz sezonunda yeşil rengin açık tonları tercih edilmektedir. Ayrıca mint yeşili de çok kullanılmaktadır.

3. Yazın canlılığını yansıtan renklerden bir tanesinde turuncudur. Turuncu rengi biçok renk ile birlikte kullanılabilmektedir.

4. Sarı tonlarından limon sarısı rengi çok tercih edilmektedir. Limon sarısı rengi insana tazelik kazandırmaktadır.

5. Kırmızı, şeftali ve mavi renkleri ise vizon, bej, gri, açık kahve ve krem renkleri ile kullanılmaktadır.

Günlük Elbise Modası

Yaz tesettür modası için vazgeçilmez bir seçenek elbisedir. Günlük elbiselerde bu sezon modası fırfırlı elbiseler, çiçek motifleri ve minik işlemelere sahip elbiseler görülmektedir.

Uçuş uçuş tesettür elbiseler yeni sezon modası olarak boy göstermektedir. Ayrıca geometrik desenli elbiseler ve pliseli fırfır detaylı elbiseler oldukça modadır.

Etek Ve Gömlek Modası

Yaz dönemlerinde tesettür giyim modası için şıklığı yansıtmak isteyenlerin tercihi etek ile gömlek kombinleridir. Şıklık yanında rahatlık isteyenler için ise bu sezon modası olarak yumuşak kumaş gömleklerdir.

Bu sezon için fırfırlı etekler ve gömlek kombinleri, desenli gömlek ve sade etek kombinleri ile peri tunik etekler oldukça modadır.

Pantolon Ve Tunik Modası

Tesettür giyim modasında siyah, krem ya da beyaz gibi sade renklerde pantolonlar tercih edilmemektedir. Yaz modasının enerjisini yansıtan canlı renkler tercih edilmelidir. Bu sezon pliseli pantolonlar ve tuniklerin canlı renklerle uyumları tercih edilmektedir.

Diğer Moda Kombin Önerileri

1. Tesettür günlük eşofman kombinleri bu sezonun modasıdır.

2. Gömlek ve içliklerin jean ile kombinlenmesi modadır.

3. Bir renk seçilerek üçlü tesettür kombin oluşturmak da tercih edilmektedir.

4. Kuşaklı pliseli tunikler oldukça modadır.

5. Özel günler için payetli abiye kombinleri oldukça modadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.