sadsad x
asdasd
Yaz Akşamları İçin Özel Tasarım Feraceler

Yaz Akşamları İçin Özel Tasarım Feraceler

04 Temmuz 2020

Yaz akşamlarının hafif esintili havasına uygun kombin oluşturmak hanımlar için kimi zaman düşündürücü olmaktadır. Bu zamanlar için özel olarak tasarlanan yazlık ferace modelleri bulunmaktadır. İnce kumaş, bedene tam oturan ferace modelleri yaz akşamlarının vazgeçilmez dış giyim ürünlerinden biridir.

https://www.modaselvim.com/ferace

Büyük cepli ve hakim yaka şeklinde tasarlanan bu ferace modelleri, pek çok renkte hazırlanarak vitrinlerde yerini almaktadır. Kollarının uzun olması ve bedene tam oturması da hem şık hem de modern görünüm arayan hanımlar için uygun bir seçenektir.

Yeni Sezon Ferace Modelleri Renkleri Nelerdir?

Yazlık ferace modelleri arasında akşam saatleri için yapılan kombinlerde kullanılan ferace modelleri büyük ilgi toplamaktadır. Yazlık ferace modellerinden olan bedene tam oturan, hakim yaka ve büyük cepli modellerde kumaşın uçuş uçuş olması oldukça önemlidir. Bu tarz ferace modellerinde siyah rengi başta olmak üzere, kiremit ve hardal sarısı renkleri de büyük ilgi toplamaktadır. Yazın canlı renk kullanmak isteyen kişiler için vazgeçilmez kırmızı ve vişneçürüğü renkleri de sezonun göz kamaştıran renkleri arasında yer almaktadır.

Yazlık Ferace İle Kombin Nasıl Yapılır?

Yaz akşamlarında sezona ve modaya uygun kombin oluşturmak isteyen hanımlar ilk olarak feracenin modeline karar vermektedir. Bedene tam oturan, kolları uzun ve ince kumaş canlı renk ferace modelleri bu tarz akşam kombinleri için en uygun tasarımlardan biridir. Bu kombinlerin içerisine giyilen uzun salaş elbiseler ise kombini tamamlayacaktır.

Ayakkabı ve çanta seçimi de şıklık oluşturma adına en önemli parçalardandır. Çantanın ve ayakkabının rugan kumaşta olması kombinin şık ve göz kamaştırıcı gözükmesini sağlayacaktır. Uzun topuklu ayakkabı ya da düz taban babetler ile rugan kumaş el çantası yaz akşamları için son moda feraceler ile yapılabilecek en iyi kombinlerden biridir.

Sezonun Genç Model Ferace Tasarımları

Yaz sezonunda gençler için hazırlanan ferace modelleri bulunmaktadır. Canlı renklerin yer aldığı bu modellerde yakanın fırfırlı olduğu ve kollarda kurdele detayının bulunduğu feraceler büyük ilgi görmektedir. Düğmeli olarak tasarlanan bu ferace modellerinin bel kısmına gelen kuşak ise feracenin daha genç gözükmesini sağlayarak yeni sezonda büyük beğeni toplamaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.