sadsad x
asdasd
Dış Giyim Ürünleri Neden Pahalıdır?

Dış Giyim Ürünleri Neden Pahalıdır?

07 Mayıs 2018

Dış giyim ürünlerinde ki etiketler, bayanlar arasında en çok konuşulan konular arasındadır. Etiketlerdeki fiyatlar oldukça yüksektir. Bu neden ile birçok kadın yelek ve hırkaları dış giyim olarak kullanmakta. Mağazalarda normal olan fiyatların üzerine dükkan ve personel giderleri de eklenmekte. Bu neden ile mağazalarda çok daha yüksek fiyatlara satılmakta. Bunun dışında ise normla kıyafetlere göre pahalı olması gayet normal.

 

            Normal giyim tarzlarında üretilen parçaların nerede ise iki katı fazla kumaş ile üretilen ferace modelleri, çok daha fazla işçilik ile ortaya çıkıyor. Bu neden ile de normal giyim ürünlerine göre biraz daha pahalı olması normal karşılanmalıdır. Ferace fiyatları Moda Selvim sayfasında oldukça uygundur.

 

 Ferace Ve Pardesüler Nereden Alınır?

 

            Mağazalarda dış giyim olarak model ve renk bulmak çok zordur. İstenilen model ve renk bulunsa dahi bedenleri olmayabiliyor. Bu neden ile direk olarak tesettür üzerine satış yapan firmalar gitmek gerekiyor. Fakat bu mağazalarda tesettür ferace fiyatları oldukça yüksektir. Bu neden ile online satış yapan firmalardan alışveriş yapmak en doğrusu olacaktır. Sanal satış yapan firmalar nerede ise dünya genelinde müşteri kitlesine sahip. Bu sebep ile her modele ve bedene yer vermekteler. Aradığınız her ürünü Moda Selvim gibi satış yapan firmalarda kolaylık ile bulabilirsiniz.

 

 Dış Giyim Ürünlerinde Hangi Renkler Tercih Edilmelidir?

 

            Dış giyim ürünlerinde genel olarak tek renk tercihler yapılmakta. Baştan aşağıya kadar uzanan bir uzunlukta oldukları için renk cümbüşü olması şık olamayabiliyor. Bu sebep ile tek renk kullanımı çok daha fazla yapılıyor. Renk seçimleri genellik ile bayanların kendi tercihleridir. Fakat genel olarak kullanılan, çanta, ayakkabı ve eşarp renklerine uyum sağlayacak renkler tercih edilmelidir. Bu şekilde tercihler yaparak, farklı renkteki eşarp ve çantalarınız ile de kolayca kombinleyebilirsiniz.

 

            Genel olarak kullandığınız renklere uyacak bir renk belirlemeniz yeterli olacaktır. Ferace fiyatları sizlerin bütçesini zorlamıyor ve birçok modele sahip iseniz, moda olan renkleri de tercih edebilirsiniz. Moda ve trend olan tüm renk ve modelleri Moda Selvim sayfasından kolaylık ile bulabilirsiniz. Geniş beden yelpazesi ile kendiniz için uygun olan tüm bedenleri, sayfada mevcuttur.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.