sadsad x
asdasd
Tesettür Giyimde Yeni Ürünler

Tesettür Giyimde Yeni Ürünler

07 Ağustos 2018

Gömlek ve bluzlar elbiseler ve abiyeler ile birlikte tesettür giyim kataloglarında en fazla incelenen ve siparişi verilen ürünler arasında gösteriliyor. Hemen hemen her yerde özgürce ve tamamen isteğe bağlı olarak tercih edilebiliyor olması bu ürünleri konforlu ve çok yönlü giyim ürünleri arasında gösteriyor. Özellikle iş yaşamlarında aktif olarak rol oynayan hanımlar için gömlekler de bluzlar da standartları yakalayan bir içeriğe sahip oluyor.

 

            Fularlı peplum bluzlar modern yaşam içerisinde hem klasik hem de modern çizgileri bir arada tutmayı başaran en önemli tasarımlar arasında. İster iş kıyafeti ister düğün kıyafeti olarak değerlendirebilecek kadar şık ve ince tasarımlara sahip olan bu ürünlerde renk seçenekleri de cazip noktalara taşınıyor. Ağaç kabuğu adı verilen son derece özel ve nadide bir kumaş türünden üretilen bu bluz çeşitleri tesettür giyim merkezinde son altı ay içerisinde en fazla oranda siparişi verilmiş bluz çeşidi olarak lanse ediliyor.

 

            Fuları ile birlikte şıklık yarışında olan hanımlara farklı bir rol model de sunan bu ürünlerde kampanyalar ve indirim bedelleri de uygulanıyor. Verev kesim gömleklerde ise kırmızı, pudra ve siyah gibi renk seçenekleri sunuluyor. Verev kesim ile birlikte sağ ve sol kısımlarında asimetrik çizgiler barındıran bu ürünler hep aynı türde bluz ve gömlek türlerinden sıkılmış olan müşteri kitlesine yeni bir soluk getirmeyi başarıyor. Verev kesim gömlekler krep kumaştan imal ediliyor. Bu da terlemeye ve koku yapmaya karşı özel geliştirilmiş olduğu anlamına geliyor.

 

 Tesettür Giyim Kategorisinde Yeni Eşofman Ürünleri

 

            Eşofman modelleri tesettür giyim alanında kreasyonları ve tanıtımları yapılan spor ürünler. Genelde bu zamana kadar hep tek renkte imal edilip piyasaya sürülen eşofmanlarda artık çift renk sezonu açılmış durumda. Yüzde sekseni pamuk, yüzde on beşi polyester ve yüzde beşi likralı olan bu eşofman modelleri hem evlerde hem de gündelik yaşamda tercih edilebilecek kadar şık ürünler. Eşofmanlarında dantel işlemeli modellere yer vermek isteyen hanımlar da unutulmadı. Onlar için de özellikle gövde kısmında danteller yer alan eşofman modelleri mevcut.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.