Tesettür Giyimde Alternatif Ürünler

Tesettür Giyimde Alternatif Ürünler

09 Temmuz 2018

Mayo ürünleri tesettür giyim alanında ve kendi içerisinde ikiye ayrılmakta. Bunlara yarı kapalı mayo ve tam kapalı mayo denmekte. 38 bedenden başlayıp 46 bedene kadar uzanan tam kapalı mayo ürünleri güneşin ve denizin keyfini çıkarmak isteyen hanımlar için ideal ölçülere ve çizgilere sahip. Yüzde yirmisi likra yüzde sekseni ise polyester kumaşından üretilmekte olan bu ürünler yaz ayının yüksek sıcaklıklarına ve güneşin ultraviyole ışınlarına karşı dahi yüksek bir koruma vaat ediyor.

 

            Güneşte ne kadar kalınırsa kalınsın herhangi bir solma ya da leke belirtisi göstermeyen tam kapalı mayo ürünleri bir kere satın alındığı takdirde uzun süreli olarak giyilme seçeneğini müşterilere sunuyor. İçerdiği özel kumaş yapıları sayesinde çok hızlı bir şekilde kuruma özelliğine de sahiptir. Denizden çıktıktan sonra sadece dakikalar içerisinde kuruyarak kullanıcılarına ekstra bir kullanım modeli sunmaktadır. Havuzlardaki klor maddesinden ve denizlerdeki tuzlu sulardan hiçbir şekilde etkilenmeyen bu ürünlerin çeşitli renkte ve tasarımda olan versiyonları mevcuttur. Hanımlar tesettür giyim alanında ürün ve fiyat karşılaştırmaları yaparak bu ürünlerin sahibi olabilirler.

 

            Tam kapalı mayoların bir diğer artı özelliği ise herhangi bir kırışma belirtisi göstermiyor oluşudur. Ne kadar hareket edilirse edilsin üzerindeki dijital baskıların ve grafiklerin görüntüsü bozulmadan hem kumsalda hem de deniz ve havuz gibi alanlarda yüksek kullanım modeli içererek kullanılabilir. Yarı kapalı mayo ürünleri de aynı özelliklere sahiptir. Bu ürün özelliklerinde bilinmesi gereken yegane unsur hijyen gerekçeleri nedeniyle herhangi bir iade ya da değişme yaşanmamasıdır.

 

 Tesettür Giyimde Eşofman Ürünleri

 

            Eşofman takımları çift renk seçenekleri ile birlikte bayanlara sunulmakta. Bu ürünler tamamen sportif bir temada olup hemen hemen her alanda rahatlıkla tercih ediliyor. Tesettür eşofman modellerindeki renk farklılıkları da alıcılar için renkli seçeneklere ev sahipliği yapıyor. Renklerin arasında siyah ve beyaz gibi ana renkler de mevcut, oranj ve pudra gibi zengin renkler de. Dantel işlemeli eşofman modelleri de hep aynı eşofman modellerinden sıkılmış olan hanım müşteriler için ek bir alternatif oluşturuyor. Bu ürünler de çeşitli kampanyalar ile birlikte değerlendirilebilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.