Tesettür Giyim Ürünlerinde Trend Tasarımlar

Tesettür Giyim Ürünlerinde Trend Tasarımlar

24 Nisan 2018

Modaya uygun tasarımların yer aldığı ve bayanlar tarafından oldukça ilgi gören tesettür giyim ürünleri, sezona uygun modelleri ile öne çıkmaktadır. Bu sezonun en trend ürünlerinin yer aldığı Moda Selvim içerisinde birçok renk ve desen ayrıntısına sahip modeli bir araya getirmiştir. Sezon içerisinde ana renkler kadar pastel renklerin de öne çıkarıldığı görülmektedir. Sezonda dikkat çeken parçalar ise uzun elbiseler olarak belirlenmektedir.

 

            Uzun elbiselerde günlük kullanıma uygun hafif kumaşların kullanımı ve çiçek desenleri ile tasarlanan modeller dikkat çekmektedir. Pudra ve mint renklerinde oluşturulan, gül desenli elbiseler sezonun trend ürünleri arasında yer almaktadır. Gül desenli elbiselerde, dökümlü ve uzun etek dikimi kullanılmaktadır. Spor ve dinamik bir görünüm elde edilmesi amacı ile kemer aksesuarı ile desteklenmektedir.

 

 Tesettür Elbise Modellerinde Dikkat Çeken Desen Ayrıntıları Neler?

 

            Elbiselerde çiçek desenlerine ek olarak geometrik şekillerin baskılarının kullanımı da öne çıkmaktadır. Her sezon olduğu gibi bu sezonda farklı renklerdeki geometrik baskı detayları ile elbiseler oluşturulmuştur. Yazlık ve uzun elbiselerde etek, göğüs kısmında uygulanan daire desenleri ile günlük kullanıma uygun modeller oluşturulmuştur. Modeller renk seçenekleri açısından oldukça geniş bir yelpazede tasarlanmıştır. İndigo, haki, kırmızı ve pembe renkler ise geometrik baskılı, uzun elbiselerde trend renkler olarak belirlenmiştir. Elbiselerde tesettür modasını takip eden bayanlar için klasik seçenekler de tasarlanmaktadır. Ürün yelpazesi içerisinde yer alan uzun ve dökümlü etek detayı ile oluşturulan, lazer kesim elbiseler öne çıkmaktadır. Lazer kesim uygulaması ile tasarlanan elbiseler şık ve klasik bir görünüme sahip olmak isteyen bayanlara hitap etmektedir.

 

            Lazer kesim elbiselerde, kol ve bel detaylarında motif uygulamalar lazer kesim ile meydana getirilmektedir. Şık bir görünüme sahip olan modeller de düğme detayları kullanılarak, hareketli modeller oluşturulmaktadır. İndigo, mor, siyah, mavi, bordo, mürdüm gibi sezonun trend renkleri ile modeller oluşturulmuştur. Elbiselerde öne çıkan trend tesettür ayrıntılar ise inci detayları ve dantel kullanımıdır. Her bayana yakışan bu detaylar elbiseleri şık ve zarif bir görünüme kavuşturmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.