sadsad x
asdasd
Tesettür Artık Modaya Yön Veriyor

Tesettür Artık Modaya Yön Veriyor

12 Temmuz 2017

Tesettür dünyası, artık moda dünyasına da yön vermeye başlayarak yeni bir boyut kazandırıyor. Tesettürlü modacılar kapalı bayanlarımız için uygun giyim seçenekleri sunarak, son derece hoş, zarif ve şık görünümler elde etmelerine yardımcı oluyor.

Son dönemlere damgasını vuran tesettür giyim kıyafetlerini kullanarak çok şık kombinler oluşturarak tarzınızı yansıtabilirsiniz. Pek çok bayanımız açık veya kapalı farketmeden tesettür tarzını kullanarak, son derece hoş görünümlere sahip olabiliyorlar. Tesettür elbise, tesettür tunik ve hatta ferace modelleri satın alan açık bayanlarımız bile bulunuyor. Tesettür tarzını kullanarak şık olmak isteyen bayanlarımız ipek eşarplar, şallar, kumaş pantolonlar, kap modellerini satın alabilirsiniz.

Tesettür Giyimde Tarz Nasıl Olmalı?

Tesettür giyim, artık son yıllarda hanımlarımızın daha rahat giyinebilmeleri için tesettür modası artık çok önemli bir sektör haline gelmiştir. Tesettür modası ile birlikte pek çok açık veya kapalı bayanımız tarzını rahatlıkla yansıtmaya başladı. Peki siz tarzınızı nasıl yansıtmak istiyorsunuz? Yeni bir tarz mı yakalamak istersiniz yoksa eski tarzınızın üstüne yenilikler mi eklemek?

Öncelikle yeni bir tesettür tarzı oluşturmak istiyorsanız,  dikkat etmeniz gereken en önemli husus tesettür giyimine uygunluğu olup olmadığı. Eğer tesettür giyimi tercih ettiyseniz el, yüz ve ayak dışında kalan kısımlarınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor. Aşırı dar elbiseler, pantolonlar giymemelisiniz. Dar bir pantolon giydiyseniz ki üstüne hatlarınızı belli etmeyecek tesettür giyim tercih etmelisiniz.  Eski tarzınızın üstüne yenilikler yapmak isterseniz de, uzun tunik modelleri, uzun gömlek modelleri, bol pantolon modelleri ile kendinizi yenileyebilirsiniz. Son yıllarda açık bayanlarımızın da tercih ettiği bol paça pantolonlu 2’li takımlara bakabilirsiniz.

Uzun Tunik Model Şıklığı

Tesettür giyim seçerken dikkat eden tesettürlü bayanlarımız şıklığını da elden bırakmıyor. Eskiden sadece ferace ve pardesü modelleri ile vücut hatlarını kapatırken, şimdi ise uzun tunik modelleri, kap modelleri buna yardımcı oluyor.

Tüm bayanlara özel seçenekler sunan tesettür giyim, kaban, gömlek, bluz ve diğer giyim modelleri arasından genç veya orta kesim tesettürlü bayanlarımıza her geçen yıl artarak hitap etmeye devam ediyor.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.