Tesettür Abiyede Anne Modelleri

Tesettür Abiyede Anne Modelleri

07 Temmuz 2017

Şık ve zarif görünmek her bayanın istediğidir. Ama bu şık olma istediği annelerimizde sanırım daha fazladır. Özellikle düğünlerde ve özel günlerinde seçtikleri kıyafetlere her zaman dikkat eden annelerimiz için özel olarak hazırladığımız tesettür abiye modellerini gelin birlikte inceleyelim.

Annelerimiz bizim başımız tacıdır. Onların her daim bizim için yerleri ayrıdır. Giydikleri kıyafetten tutun, yaptıkları yemekler bile bize her zaman çok güzel gelir. Biz her ne kadar böyle düşünsekte, annelerimiz bazen abiye kıyafet konusunda kararsız kalabiliyorlar. Özellikle de özel bir yere davetlilerse, düğüne gideceklerse işte o zaman bazen ne yapacaklarını şaşırabiliyorlar. Tesettür büyük beden olarak annelerimiz için en özel günlerinde seçebilecekleri anne abiye tesettür modellerine yer verdik.

İşte Anne Tesettür Abiye Modelleri 

Yaşlarını bırakın yaş aralığını bile söyleyemediğimiz annelerimiz için şık, modern ve onlara uygun gelebileceğini düşündüğümüz anne tesettür abiye olarak sınıflandırabileceğimiz modeller arasında en çok satılan modelimiz, Varak detaylı olan abiye tesettür elbisesidir. Biraz toplu olan annelerimiz için ideal bir seçim olarak düşündüğümüz tesettür abiye modelimiz bel kısmın başlayıp aşağa doğru genişliyor.  Varak işlemeli olup şifon tesettür abiye modelimiz 199,90 TL’ye modaselvim.com adresinden satın alabilirsiniz.

Uzun ince ve uzun boylu olan bayanlarımızın en çok tercih ettiği ve bu yılın modası olan balık abiye tesettür elbisesi olduğunu söyleyebiliriz. Üst tarafı işlemeli olup alt etek kısmı düz renk olan bu abiye modelimiz tam kararında giyinmeyi seven tesettürlü bayanlarımız için ideal bir seçimdir.  Pul payetli balık abiye model tesettür abiye modelini 169,90 TL’ye satın alabilirsiniz.

Hayatımızın en özel insanı annelerimiz için seçtiğimiz tesettür abiye modeller dışında tarzınıza uygun başka abiye modellerine bakmak isterseniz modaselvim.com adresine bakabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.