sadsad x
asdasd

Tesettür Abiye Modelleri ve Fiyatları

Yeni sezon tesettür abiye modellerimizi; düğün, nişan, kına ve özel günlerinizde rahatlıkla giyebilirsiniz. Şifon tesettür abiye modelleri 2022'nin en çok satan ürünleri arasındadır. Hem rahat hem de şık olmak isteyenler için Modaselvim tesettür abiyeler en uygun fiyata sizleri bekliyor. En uygun tesettür abiye fiyatlarını Modaselvim'de keşfetmeden karar vermeyin.

Abiye Kıyafet Nedir?

Abiye, genellikle kadınların tercih ettiği özel gecelerde giyilen kıyafetlerin bütünüdür. Abiye, giyilen gecelerin bir kısmı nişan, düğün, özel bir davet ve bunun gibi mekanlarda abiyeler tercih edilir. Bu abiyeler, kişinin giyim tarzına göre değişmektedir. Kısa abiyeler, uzun abiyeler gösterişli gösterişsiz birçok abiye seçeneği sunulmaktadır. Bu kıyafetler genellikle oldukça dikkat çeken kıyafetlerdir. Abiye kıyafetlerin bazılarında dekolteye yer verilmektedir. Bu tamamen kişinin kendi tercihi ile ilgilidir.

Her Büyük Beden Abiye Kıyafeti Şatafatlı mıdır?

Abiye kıyafetleri denince aklımıza taş, gösteriş ve buna benzer şey gelmektedir. Her abiye kıyafeti bu şekilde değildir. Kişinin zevkine göre daha gösterişsiz, sade abiye kıyafetleri de mevcuttur. Bu tamamen seçen kişi ile alakalıdır. Aynı şekilde dekoltede bazı kıyafetleri olduğu gibi bazı kıyafetler de yoktur. Bu kıyafetleri taşıyacak kişi isterse dekolteli isterse dekoltesiz parçalar seçebilir. Tamamen zevkine göre değişim göstermektedir.

Her Vücut Tipine Uygun Büyük Beden Abiye Bulmak Mümkün müdür?

Abiyeler, isterse özel dikim, isterse mağazadan direk satın alınabilir. Abiyeler, özel dikim olursa kişinin kendi vücut ölçülerine göre dikilir. Eğer satın alınacaksa bu abiyeler büyük beden abiye, dar kesim abiye, uzun abiye ve buna benzer abiyeler olarak değişmektedir. Bu türler tamamen kişinin zevkine göre hitap eder. Oldukça şık olan bu kıyafetler herkes tarafından tercih edilmektedir. Renk aralıkları mevcuttur. Model aralıkları da en az renk aralıkları kadar fazladır. Abiyeler genellikle günlük kıyafet olarak kullanılmamaktadır.

Büyük Beden Abiyelerde Daha Çok Hangi Detaylara Ağırlık Verilir?

Abiyeler de kişinin tercihine göre istediği detaylara göre ağırlık verilmektedir. Genellikle son zamanlarda dantel ve taş ağırlıklı abiyeler tercih edilmektedir. Abiyelerin etekleri pullarla, işlemelerle kaplıdır. Tercih edilen yere göre bu modeller değişim göstermektedir. Daha şık ve sade abiyeler şık davetlerde tercih edilmektedir. Daha gösterişli, taşlı abiyeler ise düğünlerde kına gecelerinde ve bunun gibi yerlerde daha çok tercih edilir.

Kişinin zevkine rengine seçeceği kıyafete göre değişim gösterir. Bazı abiyelerin, yakası kapalıyken bazı abiyelerin yakası v yaka şeklinde gelmektedir. Doğru tercihlerle doğru renk skalası ile muhteşem abiyeler gözleri büyülemektedir. Kadınların vazgeçilmezi olan şıklık her koşulda her şartta sağlanmaktadır. Bu şıklıkların vazgeçilmez elbisesi de abiyelerdir.

Bu Kategorinin Öne Çıkanları
  Filtrele

  6

  Modaselvim ABİYE Simli Tül Tesettür Abiye 7804EH211 Lila

  4

  Modaselvim ABİYE Kemeri Taşlı Şifon Abiye 5199AB368 Lila

  4

  Modaselvim ABİYE Kemeri Taşlı Şifon Abiye 5199AB368 Mürdüm

  4

  Modaselvim ABİYE Kemeri Taşlı Şifon Abiye 5199AB368 Siyah

  4

  Modaselvim ABİYE Kemeri Taşlı Şifon Abiye 5199AB368 Zümrüt

  4

  Modaselvim ABİYE Kemeri Taşlı Şifon Abiye 5199AB368 İndigo

  4

  Modaselvim ABİYE Pul Detaylı Midi Abiye 6416YG95 Gül Kurusu

  11

  Modaselvim ABİYE Janjan Tesettür Abiye 2020PN204 Siyah

  4

  Modaselvim ABİYE Pul Detaylı Midi Abiye 6416YG95 Zümrüt

  3

  Modaselvim ABİYE Şifon Kuyruklu Payetli Abiye 52840ALM181 Siyah

  3

  Modaselvim ABİYE Şifon Kuyruklu Payetli Abiye 52840ALM181 Zümrüt

  3

  Modaselvim ABİYE Şifon Kuyruklu Payetli Abiye 52840ALM181 Bordo

  3

  Modaselvim ABİYE Şifon Kuyruklu Payetli Abiye 52840ALM181 İndigo

  4

  Modaselvim ABİYE Pul Detaylı Midi Abiye 6416YG95 Mavi

  4

  Modaselvim ABİYE Pul Detaylı Midi Abiye 6416YG95 Bordo

  5

  Modaselvim ABİYE İnci Detaylı Tül Abiye 2203PN204 Laci

  4

  Modaselvim ABİYE Pul Detaylı Midi Abiye 6416YG95 Siyah

  4

  Modaselvim ABİYE Taş İşlemeli Midi Abiye 6407YG95 Lila
  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.