sadsad x
asdasd
Renkli Tesettür Takım

Renkli Tesettür Takım

26 Mayıs 2021

Yaz sezonu içerisinde hem modern hem de şık parça seçimi yapmak isteyen hanımlara yönelik renkli tesettür takım modelleri yer almaktadır. Sezonun modasına uygun renkler ile hazırlanan bu parçalar kombin hazırlama konusunda da yardımcı olmaktadır. Tesettür takım ürünleri arasında bu sezon renkli ceketler ile boru paça kumaş pantolonlar beraber kullanılmaktadır. Yüksek bel pantolonun üzerine blazer uzun ceket tercihi yapılmaktadır. Ceket üzerinde bulunan tek düğme detayı ile şık bir görünüm elde etmek mümkündür.

https://www.modaselvim.com/kombin-elbise

Tesettür Takım Parçalarında Ceket Seçimi

Tesettür giyim ürünleri geniş kitlelere hizmet etmektedir. Pek çok kişi sezonun modern parçaları ile gösterişli kombinler hazırlamaktadır. Tesettür takım ürünleri bu sezonun en çok tercih edilen tesettür kombinlerini oluşturmaktadır. Özellikle ceket ve pantolon ikilisinden oluşan kombinler sezon içerisinde büyük yankı uyandırmaktadır. Sezona uygun kombinler hazırlamak isteyene kişiler blazer ve bol ceket modellerine yönelmektedir. Tek düğme ve büyük cep detayları ile salaş kesim ceketler sezonun en gösterişli ve modern kesim ürünlerinden biri olarak vitrinlerde yerini almaktadır.

Tesettür Takım Kombinlerinde Pantolon Modelleri

Tesettür takım kombinlerinde yapılacak seçimler arasında pantolon, en uygun görünümü sunmaktadır. Yapılan kombinlerin en rahat hali olan ceket pantolon ikilisi, takım oluşturulan parçalardır. Tesettür kombin içerisinde kullanılan pantolon modellerinde yüksek bel ve boru paça detayı dikkat çekmektedir. Pantolonun belinin yüksek olması ve beline takılan ince kemer ile görsel açıdan zenginlik sunmaktadır. Yeni sezon ürünlerinden biri olan tesettür takım ürünlerinde pantolon modelleri, kumaş ve tek çizgi olarak özel şekilde hazırlanmıştır.

Yeni Sezon Tesettür Takım Kombini Hazırlama

Yeni sezon tesettür takım kombini hazırlamak isteyen kişiler sezonun en beğenilen parçalarından biri olan pantolon ve ceket modellerine yönelmektedir. Görsel açıdan tam anlamıyla modern bir görünüm sunan bu iki parça sezona uyum sağlayan takım kombinini hazırlamaktadır. Kırmızı ve siyah renklerde seçilen bu parçaların içerisinde balıkçı yaka kazak ya da uzun tunik tercihi yapılmaktadır. Boru paça kumaş pantolonun duruşunu etkileyecek topuk uzunluğu ile topuklu ayakkabı ya da düz babet model seçimi yapılarak takım kombin tamamlanmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.