sadsad x
asdasd
Modanın Nadide Eseri Abiye Modeller

Modanın Nadide Eseri Abiye Modeller

16 Ağustos 2017

Özel davetlerin en vazgeçilmez şıklığı abiye yenilenen trend figürler ile vitrinleri dolduruyor. Moda Selvim de çeşit çeşit abiye modeller ile vitrinine bayramı getirdi. Gösterişli tarzıyla abiye elbise, özel davetlerde farkını vurgulamak isteyen bayanların vazgeçilmezidir.

Çok sevilen gipür ve dantel işlemeler bu yıl abiyelerde özellikle göze çarpıyor. Lazer kesimin son moda olarak kendini gösterdiği şu günlerde en sevilen elbise modelleri de lazer kesim detaylar ile süslendi. Taş işlemelerin gösterişli modası da abiye modellerden esip geçti. Kol ve kemer kısımlarda yer alan işleme unsurların özellikle abiye elbise de en sevilen ayrıntılar olduğunu görüyoruz. Hanımlar özel günlerinde birbirleriyle şıklık yarışına girmeye bayılıyorlar. Moda hanımlara bu bakımdan inisiyatif sağlayıp destek vermeye çaba gösteriyor. Yeni trendler ve podyumlardan taşan şık elbiseler ile kadınların kalbini çalıyor.

Moda Selvim’de Bir Demet Abiye Elbise Şöleni

Abiye elbise modelleri görsel açıdan rengarenk bir şöleni andırıyor.  Hanımlar için çok ayrı bir yere sahip bu modeller birçok çeşide ayrılıyor. Taş işleme detaylardan tutun lazer kesim unsurlara kadar pek çok alternatif aksesuar kendini gösteriyor. Abiye elbisede şifon kumaş üzerine varak işleme ve süslemelerin de hanımların çok ilgisini çektiğini görüyoruz. Sim ve tül’ün fantastik bileşimi de son günlerde abiyelerde ön plana çıktı. Zarafet seven hanımların yeni adresi bu tesettür abiye modelleri olacak gibi görünüyor. Moda selvim özel tasarım abiye modeller ile de hanımların gönlünü kazandı. Flok baskı abiye modeller çok ilgi gördü. Masallarda yarışacak nitelikte bir görünüme sahip bu abiyeler modanın yakın takipçisi hanımlar tarafından çok seviliyor.

Sim tül detay abiye modeli için tıklayınız

Pelerin faktörü ile masal elbiselerini andıran tesettür abiyeler de yine çok moda. İnci taş işlemler ile fantastik bir güzelliğe sahip bu abiyeler çok sevildi. Gizemli yanınızı ön plana çıkarıp stilinize yeni bir açı kazandıracak bu abiye modellerini de incelemelisiniz

Pelerini kaşonlu inci detay abiye modeli için tıklayınız

Moda Selvim online alışverişte ön plana çıkardığı çeşit ve yenilikler ile kalp çalıyor. Biribirinden güzel abiye demetlerini sizin için derliyor. İstikrarlı güncellemeler ile şıklığı siz değerli müşterileri ile buluşturmaya devam ediyor. içerikli bilgi ve nitelikli izlenim için modaselvim.com adresini incelemenizi öneririz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.