sadsad x
asdasd
Modanım Eskileri Yeniden Vitrinlerde

Modanım Eskileri Yeniden Vitrinlerde

24 Temmuz 2017

Moda son yıllarda eskiye dönüş yaşıyor. Bunları özellikle elbise desenlerinde görüyoruz.  Anneannelerimizin, ninelerimizin döneminde vazgeçilmez olan çiçek ve gül desenli fistanlar şimdi modern dokunuşlarla günümüze taşınıyor.

Geçmişten günümüze uzanan  renkli moda akımı, elbiselerde de can buluyor.  Hususen bu tarzı tesettürlü bayanların son dönem günlük elbise tercihlerinde özellikle görüyoruz. Spor tarza uyumlu  olduğu gibi aynı zamanda yerine göre klasiğe de yatkın bu tarz elbiseler yaz mevsiminin sıcak, canlı dokunuşlarını taşıyor.

Bahar Ve Yaz Mevsiminin Kumaşta Uyanışı

Efil efil kumaşlarla havalandığımız bu yaz aylarında, vitrinlerde, giyim bloglarında, online satış sitelerinde sürekli karşımıza çiçekler ve güller çıkıyor. Eski günlere bizi geri götüren bu desenler aynı zamanda samimi ve şık davetlerde de göz alıcılığımızı artırıyor. Peki biz bu çiçekli ve güllü desenlerle süslü elbiseleri nerelerde kullanabiliriz? Tesettürlü ve açık bayanlar hem rahatlık hem de şıklık bakımından düğünlerde ve özel davetlerde tercihlerini bu model elbiselerden yana yapabilirler.

Havuz başı davetlerde, kır düğünlerinde, en yakın arkadaşın kına gecesi gibi sosyal bütünleşmenin olduğu çeşitli ortamlarda tercih edilebilir. Kır düğünlerinde babet ve şal kombinleri ile detaylandıracağınız bu çiçek desenli elbiseleri aynı zamanda stiletto ve eşarp alternatifleriyle de zarifliğinize şıklık katabilirsiniz.

Tesettürde çiçek desenli elbise seçenekleri için buraya tıklayınız.

Çiçek Desenli Elbiseler İle Nasıl Zayıf Görünebiliriz?

Çiçek desenli elbiseler büyük beden bayanların korkulu rüyasıdır. Pek tercih etmezler ancak moda söz konusu olunca tasarımcılar büyük beden giyinen hanımlarımızı unutmadılar. Büyük beden giyinen hanımlarımız küçük desenli çiçek ve güller içeren elbise modellerini seçerlerse daha zayıf ve zarif görüneceklerdir. Zayıf bayanlar ise daha büyük desenli çiçek ve güller içeren elbise modellerinden yana tercih yapmalılar. Bu ufak detaylara dikkat etmek her bayanın kendi proporsiyonuna  uygun duruşu yakalamasını sağlayacaktır.

Büyük beden çiçek desenli elbiseler satın almak için tıklayınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.