sadsad x
asdasd
Moda Selvim Tesettür Giyim Kot / Denim Ve Bluz

Moda Selvim Tesettür Giyim Kot / Denim Ve Bluz

28 Mart 2022

Her kıyafet dolabında kotlar mutlaka yer almalıdır. Kot gömlekler, pantolonlar, etekler, ceketler, yelekler, tunikler ve elbiseler olmak üzere kot birçok kategoride kullanılmaktadır.

Moda Selvim Kot / Denim

Moda Selvim tesettür sitesi olarak giyim kategorisinin alt kategorilerinden biri de kot / denim kategorisidir. Kotun hemen hemen her hali Moda Selvim de mevcuttur. Koyu kot, açık kot ve yıkamalı kot olmak üzere renk seçenekleri de mevcuttur.

Moda Selvim Kot / Denim Çeşitleri

Bunlar; etek ucu püsküllü kot tunik, beli lastikli kot pantolon, düğme detaylı kot ferace, cepli kot kap, düğmeli tesettür kot tunik, düğmeli kot yelek, yarım düğmeli kot tesettür elbise, kapüşonlu kot yelek, beli bağcıklı kot ferace, kemerli kot pardesü, bel detaylı kot kap, taş detaylı kot kap, fermuar detaylı kot kap, nakış detay kot ferace, kolları detaylı kot kap, düğme detay yırtmaçlı kot takım, önden düğmeli kot salopet, beli lastikli mom jean, cebi fermuarlı kot kap, cepli kot pardesü, double paça kot pantolon ve düz paça kot pantolon olmak üzere çeşitler mevcuttur.

Bunlar; etek ucu püsküllü kot kap, kemerli kot etek, aksesuar düğmeli kot etek, yırtmaç detaylı kot kap, oversize kot ceket, şerit detaylı kot kap, bağlama detaylı salaş kot pantolon, yırtmaçlı kot elbise, cepli kot tesettür etek, nakış detaylı kot tunik, fırfır detaylı kot tesettür takım, düğmeli ve cepli kot ferace, inci detaylı kot ceket, kolyeli tesettür kot tunik, kemerli kot elbise, paçası lastikli kot pantolon, yüksek bel likralı kot pantolon, yüksek bel mom jean, yüksek bel salaş kot pantolon, bağcık detay kot ferace ve kapüşonlu çıtçıt detaylı kot kap olmak üzere çeşitler mevcuttur.

Moda Selvim Bluz

Tesettür giyim sitesi modaselvim bluz çeşitleri ile uygun fiyata kombinlerinize renk ve şıklık katacaksınız. Muhteşem bluzlar ile muhteşem kombinler yapabilir ve dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Moda Selvim Bluz Çeşitleri

Bunlar; yakası fularlı bluz, beli lastikli bluz, çıtçıt detaylı bluz, etek ucu ve manşeti lastikli bluz, fermuar detaylı bluz ve taş detaylı bluz olmak üzere çeşitler mevcuttur. Çok daha fazlası için modaselvim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.