Kot Kumaş Tesettür Ferace Modelleri

Kot Kumaş Tesettür Ferace Modelleri

14 Kasım 2020

Sezona hızlı bir giriş yapan ferace modelleri arasında kot kumaşı ile tasarlanan feraceler adeta göz kamaştırmaktadır. Yeni sezon ürünlerini yakından takip eden ve sezonun modasına uygun kombinler yapmak isteyen hanımlar bu sezon kot kumaş ferace modelleri ile farklı kombin tasarımları oluşturmaktadır. Kot kumaş ferace modellerinin boydan boya fermuarlı ve düğmeli seçeneklerinin olması tarza göre özel kombin yapmaya yardımcı olmaktadır. Yuvarlak yaka ve hakim yaka olan tesettür ferace modellerinin yan cep detayları ise rahatlık ile şıklığı bir arada tutmaktadır.

https://www.modaselvim.com/ferace

Kot Kumaş Ferace Modellerinde Küçük Detaylar

Kot kumaşı, kullanıldığı her parçaya ayrı bir hava vermektedir. Sezonun modasına uygun kot kumaş parça seçimi yapacak olan hanımlar için bu sezon feraceler hazır şekilde vitrinlerde yerini almaktadır. Kot kumaşı ferace modellerinde bulunan küçük detaylar arasında kol ucu kısımlarında bulunan fermuar detayı ve cep detayları dikkat çekmektedir. Hakim yaka olan bu ferace modellerinde sırt kısmının bedene tam oturacak şekilde ayarlanması da bu feracenin modelini ön plana çıkarmaktadır. Kişinin bedenine uygun ferace modelleri tesettür sitesi içerisinde yer almaktadır.

Yeni Sezon Kot Kumaş Renkleri İle Ferace Tasarımları

Yeni sezon ürünlerinden biri olan feraceler kot kumaş detayları ile dış giyim sezonuna damga vurmaktadır. Açık renk ve koyu renk kot kumaşlar ile tasarlanan feraceler, herkesin kendi tarzını en iyi şekilde yansıtmasına yardımcı olmaktadır. Farklı kombinlerin oluşturulduğu ferace modellerinde, renkli kotlar da bu sezonun en beğenilen farklı parçalarından biridir.

Kot Kumaş Ferace Modelleri İle Kombin Önerisi

Kot kumaş ferace modelleri ile kombin tasarımı yapmak isteyen hanımlar, sezonun en beğenilen parçalarını bir araya getirmektedir. Günlük rahat bir kombin yapmak isteyen hanımlar, salaş kazak modelleri arasında sezonun renklerinden biri olan kırık beyaz ve bej rengini tercih etmektedir. Bu kazakların altına bej renk kalem etek sezonun sonbahar modasını net bir şekilde yansıtmaktadır.

Kot kumaş ferace modelleri ile yapılan kombinler sezonun sonbahar ve kış havasını yansıtan kombinleri oluşturmaktadır. Altına topuklu bot ya da ayakkabı tercih edilmesi feracenin boyunu net bir şekilde belli etmektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.