sadsad x
asdasd
Dış Giyim Kategorisinde Ferace Modelleri

Dış Giyim Kategorisinde Ferace Modelleri

05 Aralık 2018

 Hanımların dış giyim kategorisinde ve vitrinlerinde sık sık incelediği ve uygun fiyatları ile birlikte artık satın alınmaları çok daha kolay olan ferace modelleri bu yıl da yenilenen tasarımları ile göz kamaştırıyor. İnternet platformlarda da ürün ve fiyat karşılaştırması yapılarak sepete eklenerek siparişi verilen bu ürünler alışverişlerin çok daha renkli geçmesini olanaklı hale getiriyor.

 

 Çiçek Nakışlı Ferace Modelleri ile Nostaljik Tasarımlar

 

            Bayan müşteri kitlesi için çiçek desenleri her zaman için gözde olmuştur. Şimdi yenilenen ve sonbahar - kış kreasyonu kapsamında tanıtımları yapılan ferace modellerinde de çiçek nakışlı modeller ön planda tutuluyor. Bu nakışlar kolların her iki yanında yer alıp kıyafetin çok daha stilize bir şekilde alıcılarla buluşmasını sağlamaktadır. Haki ve mor renkleri ile beraber bu ürünler ferace kategorisinin en çok incelenen modelleri arasında gösteriliyor.

 

 Büzgülü ve Taşlı Ferace Seçenekleri

 

            Düğün ve nişan gibi organizasyonlarda abiye ve elbise kıyafetlerine bir alternatif düşünen bayanlar hem büzgülü hem de taşlı ferace seçeneklerini değerlendirebilir. Bu ürünler bir elbiseden beklenen ağırlığı ve şıklığı yansıtmayı başarırken elbiselerden bir tık daha ucuz olması da birçok bayanın bu ürünlere yönelmesini sağlıyor. Taşlar küçük küçük olmak üzere bu feracelerin kol ve gövde kısımlarında parıltılarını süslüyor. Uygun bir çanta ve topuklu ayakkabı kombini ile birlikte dilenen her yerde tamamen tercihe bağlı olarak giyilebilir.

 

 Kalın Kemerli Elbise Feraceler

 

            Elbise ile ferace modellerini bir potada eriten hem günlük yaşamda hem de şık olunması gereken davetlerde giyilen bu tasarım harikası ürünler hanımların son yıllardaki gözdesi konumunda. Karın bölgesindeki kalın kemer detayı feraceler için ekstra bir aksesuar satın almayı gereksiz kılıyor. Çok daha ekonomik olan bu modellerde öne çıkan renkler ise gül kurusu, zümrüt ve mint gibi son yılların modası olan renkler.

 Bolero Görünümlü Kışlık Feraceler

            Kış aylarında hem soğuk hava etkilerinden korunmak hem de şıklığından ödün vermek istemeyen bayanlar bolero görünümlü kışlık feraceleri satın alabilirler. Kalın kumaşı sayesinde hanımların kışlık ürünlerden beklediği her şeyi veren bu modellerde siyah, laci ve kiremit gibi koyu renkler mevcut.

Tüm feraceler için: https://www.modaselvim.com/ferace

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.