sadsad x
asdasd
Bir Giyisiyi Nasıl Ucuza Alırsınız?

Bir Giyisiyi Nasıl Ucuza Alırsınız?

16 Eylül 2019

Kadınlar için giyinmek önemlidir. İyi giyinimli biriyle kötü giyinimli birinin toplum içerisindeki ilk izlenimi birbirinden farklıdır. Bu nedenle giysilere ayrı bir anlam yüklenir. İyi giysileri ucuza almanın birçok yolu vardır. Bu yollardan en önemlisi alışverişi online mağazalardan yapmaktır. Online mağazaların fiziki mağazalara göre birçok avantajı vardır.

 

 Daha Çok Stok Daha Ucuz Giysi

 

 Bir mağazanın daha fazla stoğunun olması ürünleri daha uyguna satması anlamına gelir çünkü birim arttıkça maliyet düşer. Bu nedenle büyük depolarda giysi stoklayabilen online mağazalar fiziki mağazalara oranla daha uygun ucuz tesettür giyim sunabilirler. Fiziki bir mağaza bulunduğu lokasyondan ve çevre semtlerden müşteri edinebilir. Online mağazalarsa tüm Türkiye'den, hatta dünyadan müşteri bulabilir. Bu nedenle online mağazalar daha fazla tercih edilir.

 

 Yol ve Yemek Masrafı Yok

 

 Fiziki bir mağazaya gitmek için yolda zaman harcarsınız. Gün boyu gezdiğiniz için yemek yer veya bir şeyler içersiniz. Bu da zaman ve para kaybetmenize neden olur. Online mağazaların çoğunda ücretsiz kargo fırsatı bulunur. Bunu kullanarak yolda harcayacağınız bütçeyi giysiler üzerinde kullanabilirsiniz. ucuz tesettür giyim için evinizin konforundan ürünleri inceleyebilir ve sizin için uygun olanını tercih edebilirsiniz. Fiziki mağazalarda showroom giderleri fazladır. Elektrik, su, personel, elektrik giderleri derken gider listesi uzar. Bu da giysiler üzerindeki maliyeti artırır. Online mağazalarda fatura gibi problemler olmadığı için avantajlıdır.

 

 Yılın Her Günü Kampanya

 

 Yılın her günü kampanyalı ürünün bulunduğu online mağazalarda stok fazlalığı olduğu için 6 ay içinde satılmayan ürünler maliyetine veya büyük indirimle tüketicilerle buluşur. Kargo bedava fırsatının yanı sıra ilk alışverişinize özel hediye çeklerinin bulunduğu online mağazalarda birden farklı mail adresiyle üye olabilir ve hediye çeklerinden birden fazla kez yararlanabilirsiniz. Fiziki mağazalarda bu tarz hediye çekleri bulunmaz. Alışveriş merkezinde birkaç giysi beğendiğinizde bunları denemeniz gerekecektir. Sıkışık kabinlerde yorucu deneyimlere sahip olmak istemeyenler hazır mankenlerin üzerinde sergilenen e-ticaret mağazaları üzerinden istedikleri ürünleri kolayca seçebilirler. Böylelikle yorulmadan, daha güzel ürünleri daha uygun fiyatlara alabilirler. Ürünleri beğenmedikleri durumlarda ücretsiz kargo fırsatıyla 14 gün içinde iade edip paralarını geri alabilirler.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.