Tesettür Abiyelerde Taş Ve İnci Detay Kullanımı

Tesettür Abiyelerde Taş Ve İnci Detay Kullanımı

27 Eylül 2018

Özellikle parlak taşlar tesettür abiye modellerinde bu yıl oldukça fazla olarak görülmektedir. Siyah renge sahip olan uzun bir tesettür abiye modeli üzerindeki parlak beyaz taşlar kıyafetleri göz alıcı bir hale getirip çok şık görüntü sağlamaktadır. Tarz giyinmeyi seven tesettürlü kadınlar, bu model abiyeyi oldukça fazla tercih edebilmektedir. Diğer bir abiye modeli olan zümrüt yeşili detaylı tesettür abiye modellerinde de son bir kaç yıldır moda trendleri arasında kendine yer edilmektedir.

 

            Bu sene de tesettür abiye modellerinde oldukça sık rastlanan zümrüt yeşili, açık renkli ya da koyu renkli olarak tercih edilmektedir. Ancak zümrüt yeşili çok fazla dikkat çeken bir renk olduğundan bu renge sahip olan tesettür abiyeler de çok fazla desenli olanı kullanılması pek doğru olmayacaktır. Bundan ziyade sade ve uzun bir tesettür elbise daha şık görünmekte ve kalın emer askıları ile zümrüt yeşili abiyeler kişilere özel gecelerde harika görünmeleri imkanı sağlayacaktır. Yine kollarının ucu kaftanlı olan ve dantelli olan abiye modelleri özel davet ve geceler için oldukça uygun bir seçimdir.

 

  Tesettür Abiyelerde Siyah Renk Kullanımı

 

            Son yıllarda tesettür abiye seçimlerinde lacivert ve siyah renk oldukça fazla olarak tercih edilmektedir. Bu renklere sahip olan abiye modelleri tesettürlü hanımların tarzlarına da oldukça rahat uyum sağlamaktadır. Her yıl tasalanmak da olan binlerce abiye modeli arasından kişilerin hayalindeki ve aklındaki abiye modelini rahatça seçmesi açısından siyah ve lacivert renkli abiyelerin kullanımı oldukça elverişlidir. Yine bu renge sahip olan abiye modellerinde kullanılan inci detaylar, Özel günlerde şık olunmasını sağlamanın yanı sıra günlük hayatta da kullanıldığında farklı bir tarzın yansıtılmasına imkanı vermektedir.

 

            İnci detaylardan farklı olarak taş detaylarında özellikle siyah renkli abiyeler de oldukça canlı durması sadeliğe yapılan ufak bir dokunuş olarak dikkat çeker. Son yıllarda kullanımı oldukça artmış olan inci ve taş detaylar, her tarza uygun olarak tüm abiye modellerinde özenle kullanıldığı gibi tesettür abiye modellerinde de çok dikkatli ve elbisenin amacını bozmadan kullanılmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.